Audioriver 2018 ogłosiło pierwszych artystów. Wiemy, kto wystąpi w Płocku!


12 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Światowej sławy DJ’ki i największe gwiazdy współczesnej elektroniki. Sprawdźcie, kto w tym roku zagra na Audioriver!

Organizatorzy kazali nam trochę na to poczekać, ale było warto! Właśnie ogłoszono pierwszych artystów, którzy pojawią się na Audioriver 2018. Line up płockiego festiwalu zapowiada się doskonale. :)

Audioriver 2018 będzie jedyną okazją w tym roku, by usłyszeć w naszym kraju na żywo Bonobo. Poza tym na nadwiślańskiej plaży usłyszymy sety rezydującego na co dzień w berlińskim Berghain Bena Klocka, a na scenie drum&bass imprezę rozkręcać będą Fred V & Grafix oraz MacBeat.

Tegoroczne Audioriver 2018 to też mocna kobieca reprezentacja. W pierwszym festiwalowym ogłoszeniu pojawiły się trzy utalentowane Panie – tworząca muzykę do pokazów Louis Vuittona Helen Dijon, współpracująca z Ninja Tune Helena Hauff oraz należąca do śmietanki nowej fali polskich twórców muzyki elektronicznej TAKA.

Festiwal Audioriver 2018 odbędzie się w dniach 27-29 lipca w Płocku. Bilety na imprezę możecie kupić TUTAJ.

Światowej sławy DJ’ki i największe gwiazdy współczesnej elektroniki. Sprawdźcie, kto w tym roku zagra na Audioriver! Organizatorzy kazali nam trochę na to poczekać, ale było warto! Właśnie ogłoszono pierwszych artystów, którzy pojawią się na Audioriver 2018. Line up płockiego festiwalu zapowiada się doskonale. :) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →