Dzień święty przetańcz! Znamy program Sun/Day na Audioriver 2018.


26 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Na Audioriver 2018 znowu szykują się dzienne harce!

Imprezy na płockiej plaży to nie koniec tanecznych szaleństw na Audioriver 2018. W tym roku, po raz kolejny, festiwal zamknie (prawdopodobnie) największa impreza dzienna w Polsce – Sun/Day!

To okazja, by w wyjątkowej lokalizacji i scenografii odpocząć po festiwalowych tańcach lub… bawić się dalej. :) Lazy Sunday, a może Sunday/Funday – to, którą opcję wybierzecie, zależy oczywiście od nastrojów i kondycji. ;)

Na niedzielnym, całodniowym afterze Audioriver 2018 nie zabraknie bowiem okazji do jednego i drugiego, tym bardziej, że Sun/Day to najbardziej kolorowy dzień festiwalu. Pozytywni ludzie, magiczna atmosfera i świetna muza na płockim Sun/Day gwarantowane!

W tym roku na dwóch scenach zagra 14 artystów:

Stage One: Lee Burridge, Rampue, Be Svendsen, Leon b2b Glasse, Raidho, kEczuP

Stage Two: MJ Cole, Nicky Blackmarket feat. MC Fatman, Zet Bias feat. Slay, Living Plastic, Alegria b2b Artiztix.

Będzie SUN, będzie FUN, all DAY long! :)

Na Audioriver 2018 znowu szykują się dzienne harce! Imprezy na płockiej plaży to nie koniec tanecznych szaleństw na Audioriver 2018. W tym roku, po raz kolejny, festiwal zamknie (prawdopodobnie) największa impreza dzienna w Polsce – Sun/Day! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →