Materiały prasowe

ASUS Republic of Gamers i Blizzard Entertainment prezentują ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition


18 listopada 2022

Podziel się newsem:

ASUS Republic of Gamers (ROG) i Blizzard Entertainment oficjalnie zaprezentowali dziś ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition – limitowaną wersję nowego smartfonu do gier ROG Phone 6. Dzięki wzornictwu w klimacie Diablo i tematycznym akcesoriom to pozycja obowiązkowa dla fanów uniwersum.

ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition ma wykończenie z efektem płomieni i niestandardowe podświetlane logo Aura RGB. Sam motyw Diablo Immortal jest zaś widoczny w specjalnie przygotowanym interfejsie użytkownika, z tapetami, stylami ikon, animacjami, efektami dźwiękowymi i wieloma innymi elementami nawiązującymi do kultowego tytułu.

ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition
ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition

Prawdziwi fani docenią też wyjątkowe, dopasowane tematycznie akcesoria bazujące na legendarnych przedmiotach, które można znaleźć w grze. Etui Shield Blessing Aero Case i mapa Sanktuarium mają za sprawą niewidzialnego tuszu zapisane ukryte znaki, które można odkryć za pomocą specjalnej latarki Fahir’s Light. W zestawie znajduje się także unikalnie wykonany Immortality Ejector Pin, który jest wzorowany na logo gry.

Pod względem parametrów technicznych ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition to po prostu ROG Phone 6 z zachowaniem jego najlepszej specyfikacji (Snapdragon® 8+ Gen 1 Mobile Platform z 16GB LPDDR5 RAM i 512GB UFS3.1 ROM).

ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition
ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition

Dopasowane akcesoria

Bogaty zestaw akcesoriów tematycznych to kolejny atut ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition. Projekt kartonu jest inspirowany słynną Kostką Horadrimów, cennym artefaktem w grze, który pomaga uzyskać runy, kamienie i inne cenne przedmioty. Sam telefon jest z kolei bezpiecznie przechowywany w pudełku wzorowanym na legendarnym Kamieniu Świata.

ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition
ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition

Gotowy do walki

Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia, potężnej baterii oferującej długie godziny pracy oraz bezkonkurencyjnym AirTrigger 6, które pozwalają na uzyskanie doświadczeń z gry jak na konsoli, ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition jest gotowy do walki z siłami zła. ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition dostępny będzie w Polsce w grudniu, w cenie 6399 zł.

Materiały prasowe ASUS ROG

ASUS Republic of Gamers (ROG) i Blizzard Entertainment oficjalnie zaprezentowali dziś ROG Phone 6 Diablo® Immortal Edition – limitowaną wersję nowego smartfonu do gier ROG Phone 6. Dzięki wzornictwu w klimacie Diablo i tematycznym akcesoriom to pozycja obowiązkowa dla fanów uniwersum. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →