Anna Maria Jopek zaprasza w muzyczne „Przestworza”


12 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Projekt Przestworza, to muzyka stworzona pieczołowicie i ze starannością, tylko czekająca, by dać się przedstawić na scenie. Anna Maria Jopek już wkrótce wraz z towarzyszącym jej zespołem zagra dwa specjalne koncerty.

Reklama

Anna Maria Jopek – wymarzyła sobie spektakl

Artystka ma już za sobą wiele lat spędzonych na scenie, wiele zagranych koncertów, wiele doświadczeń. Projekt Przestworza, który z powodu pandemii został nieco odwleczony w czasie, jest z pewnością jej ogromną dumą. Będzie to spektakl, w którym główną rolę zagra prawdziwie uczuciowa muzyka, skoncentrowana na wrażliwości i artyzmie. Anna Maria Jopek obrała pieczę nad przygotowaniem show, a niedługo, szczęśliwcy będą mogli jej posłuchać w Poznaniu oraz w Krakowie.

Anna Maria Jopek Przestworza
źródło: Facebook/Anna Maria Jopek

Anna Maria Jopek – tradycja i jej interpretacje

Nadchodzące dwa koncerty będą naturalną kontynuacją przerwanej trasy. Artystka wykona na nich frazy i tematy znane: prócz tego utwory premierowe, które dotąd nie wybrzmiały inaczej, niż ze sceny.

„Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię.  – mówi Anna Maria Jopek

Wokalistka wystąpi wraz z dziesięcioosobowym zespołem w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet. Kierownictwo muzyczne obejmie Piotr Wojtasik, czuwający również nad aranżami.

Anna Maria Jopek – Patrz i słuchaj

Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej – dodaje artystka.

Po takiej zapowiedzi, ciężko będzie się oprzeć koncertowej pokusie!

Anna Maria Jopek – Poznań, Kraków – bilety

Artystka już jesienią wystąpi w Poznaniu oraz w Krakowie. Wejściówki na jej koncerty można nabyć na stronie Biletomat.pl.

11 września 2021 – Klub Wytwórnia, Łódź – bilety

12 września 2021 – Sala Ziemi, Poznań – bilety

20 września 2021 – Opera Krakowska, Kraków – bilety

Projekt Przestworza, to muzyka stworzona pieczołowicie i ze starannością, tylko czekająca, by dać się przedstawić na scenie. Anna Maria Jopek już wkrótce wraz z towarzyszącym jej zespołem zagra dwa specjalne koncerty. Anna Maria Jopek – wymarzyła sobie spektakl Artystka ma już za sobą wiele lat spędzonych na scenie, wiele zagranych koncertów, wiele doświadczeń. Projekt Przestworza, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Anna Maria Jopek | Poznań | Kraków

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.