Anna Maria Jopek wyruszy w trasę koncertową z projektem „Przestworza”


25 listopada 2019

Podziel się newsem:

Wiosną 2020 roku Anna Maria Jopek, wraz z 10-osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje stworzony specjalnie na tę okazję projekt Przestworza. Sprawdźcie, gdzie będzie można ją usłyszeć na żywo.

Reklama

Anna Maria Jopek to polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka od pięciu lat eksperymentuje z formami scenicznymi. Wystąpiła w spektaklu teatralnym Czas Kobiety w reżyserii Leszka Mądzika, dla którego współskomponowała muzykę. Współpracowała także z awangardowym wrocławskim Teatrem Pieśni Kozła. Jesienią 2018 ukazała się jej najnowsza płyta nagrana z Branfordem MarsalistemUlotne.

Anna Maria Jopek – Czekanie

Wiosną przyszłego roku artystka wyruszy w trasę koncertową po Polsce, podczas której zaprezentuje swój najnowszy projekt – Przestworza. Podczas tych spotkań usłyszymy zarówno dobrze już znane utwory, jak i premierowy materiał.

Przestworza to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada.

Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet.

Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej.

Anna Maria Jopek Przestworza

Anna Maria Jopek – Przestworza – trasa koncertowa – sprawdź daty i miejsca, kup bilety

Trasa koncertowa z projektem Przestworza rozpocznie się 8 marca w Szczecinie i obejmie 9 koncertów w największych polskich miastach. Sprawdźcie, jak prezentuje się rozpiska wszystkich występów:

08.03.2020 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
13.03.2020 – Poznań, Sala Ziemi
14.03.2020 – Łódź, Klub Wytwórnia
16.03.2020 – Gdynia, Teatr Muzyczny
17.03.2020 – Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska
23.03.2020 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
27.03.2020 – Bielsko-Biała, BCK
28.03.2020 – Katowice, NOSPR
06.04.2020 – Kraków, Opera Krakowska

Bilety na koncert w łódzkiej Wytwórni znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Anna Maria Jopek wśród twórców soundtracku do serialu Wikingowie

Anna Maria Jopek jest obecnie w trakcie trasy po Azji, gdzie wraca regularnie od 15 lat. Oprócz tego artystka wraz z Teatrem Pieśnie Kozła zostali zaproszeni do przygotowania dwóch utworów do serialu Wikingowie. Dodatkowo Anna wystąpiła w jednym z odcinków.

Anna Maria Jopek wystąpiła w serialu Wkingowie

Wiosną 2020 roku Anna Maria Jopek, wraz z 10-osobowym zespołem wyruszy w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje stworzony specjalnie na tę okazję projekt Przestworza. Sprawdźcie, gdzie będzie można ją usłyszeć na żywo. Anna Maria Jopek to polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka od pięciu lat eksperymentuje z formami scenicznymi. Wystąpiła w spektaklu teatralnym Czas […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Anna Maria Jopek - Przestworza - Łódź, Wytwórnia | 27.03.2020

Biletomat.pl
140-150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.