Alvaro Soler w przyszłym roku przyjedzie do Polski!


27 września 2018

Podziel się newsem:

Pochodzący z Barcelony wokalista wiosną zagra dwa koncerty.

Jego kanał na YouTube jest odwiedzany ponad 1,7 mln razy dziennie, a jego debiutancki krążek zdobył łącznie ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień (w Polsce potrójna platyna).

Alvaro Soler, autor takich hitów, jak Sofia”, „El Mismo Sol” czy „Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song)”, w 2019 roku przyjedzie do Polski, by zagrać dla polskich fanów dwa koncerty!

Uwielbiany w naszym kraju wokalista zagra 17 maja 2019 w poznańskiej Sali Ziemi i dzień później (18.05) na warszawskim Torwarze. Bilety na oba wydarzenia znajdziecie na Biletomat.pl.

Pochodzący z Barcelony wokalista wiosną zagra dwa koncerty. Jego kanał na YouTube jest odwiedzany ponad 1,7 mln razy dziennie, a jego debiutancki krążek zdobył łącznie ponad 30 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień (w Polsce potrójna platyna). Alvaro Soler, autor takich hitów, jak Sofia”, „El Mismo Sol” czy „Yo Contigo, Tú Conmigo (The Gong Gong Song)”, w 2019 […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.