kadr z klipu do utworu „Władca czasu”

Akash wypuszcza w kosmos balony, by udowodnić, że Ziemia jest płaska


12 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Akash, znany wcześniej jako AK47, wypuszcza specjalne balony wyposażone w kamery 360 stopni, by udowodnić, że Ziemia jest płaska.

Pogoń za dowodami na prawdziwy kształt ziemi

Polski rap jest pełen oryginalnych postaci. Jedną z nich jest z pewnością Akash. To raper, który kilka lat temu występował pod pseudonimem AK47 i był kojarzony z uliczną sceną. Współpracował m.in. z Polską Wersją czy Jongmenem. Jego największe hity generowały milionowe wyświetlenia w serwisie YouTube.

W pewnym momencie jego twórczość poszła bardziej w stronę, którą najłatwiej określić jako „teorie spiskowe”. Przede wszystkim poświęcił swoją energię na przekonywanie odbiorców, że Ziemia jest płaska. Ponadto nazwał lądowanie na księżycu mistyfikacją, tak samo jak teorię heliocentryczną. Cały ostatni album Akasha, Moje Melancholie, poświęcony jest wyznawanym przez rapera teoriom dotyczącym otaczającego nasz świata. Tego, jaki jest jego rzeczywisty obraz i kto stoi za kłamstwami, którymi rzekomo jesteśmy karmieni. Teraz raper postanowił jednak pójść krok dalej.

Sprawdź także: AK47 uważa, że Ziemia jest płaska, lądowanie na Księżycu to fałsz, tak samo jak teoria heliocentryczna

Wraz z kilkoma innymi osobami przygotował do lotu specjalne balony wyposażone w kamery 360 stopni, które mają wznieść się na odpowiednią wysokość, by nagrać film udowadniający, że Ziemia jest płaska. Na swoim instastory Akash pokazał film ze startu balonów. Udostępnił także linki, pod którymi możecie obserwować na żywo lot balonów. Perspektywa powodzenia projektu rapera i współpracujących z nim osób wydaje się co najmniej intrygująca. Czy w przypadku nagrań udowadniających kulistość Ziemi, tak bardzo przekonany o swojej racji raper przyzna, że się mylił? Byłby to z pewnością ciekawy i dość nieoczekiwany zwrot akcji.

Akash – Władca czasu

Akash, znany wcześniej jako AK47, wypuszcza specjalne balony wyposażone w kamery 360 stopni, by udowodnić, że Ziemia jest płaska. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Pogoń za dowodami na prawdziwy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →