Aerosmith ruszają w ostatnią trasę. Zagrają w Polsce!


14 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Aerosmith ogłosili przyszłoroczną europejską trasę, w jaką – po raz ostatni – wyruszą w przyszłym roku.

Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith.

Zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!”. Przez ostatnie 45 lat członkowie Aerosmith – Steven Tyler, Joe Perry, Joey Kramer, Tom Hamilton i Brad Whitford – zdobyli oszałamiającą ilość 95 złotych, platynowych i multiplatynowych certyfikatów od RIAA za albumy, single i teledyski (najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek osiągnął zespół z USA).

Ich powrót do Europy jest wyczekiwany przez fanów i grające podobną muzykę zespoły. Częścią trasy Aero-Vederci Baby będą również największe festiwale na świecie, takie jak Sweden Rock, francuski Hellfest i legendarny Download Festival w Donington w Wielkiej Brytanii. Dla nas najważniejsza informacja to to, że Aerosmith zagrają także w Polsce!

aerosmith w polsce

Aerosmith w Polsce – 2 czerwca 2017, Tauron Arena Kraków

Koncert Aerosmith w Polsce odbędzie się 2 czerwca 2017 roku w Krakowie. Przedsprzedaż biletów na koncert w Tauron Arenie dla fanclubu Aerosmith rozpocznie się 15 listopada o 10:00 i potrwa do 20:00. Bilety na dużą część trasy Aero-Vederci wejdą do ogólnej sprzedaży od 18 listopada o godzinie 10:00 na www.LiveNation.pl.

“Minęły już 3 lata od naszej europejskiej trasy koncertowej i z całą pewnością mogę mówić w imieniu swoim i moich braci, że nie możemy się doczekać, by ponownie dać z siebie wszystko. Podczas ostatniej trasy w Ameryce Południowej graliśmy na najwyższych obrotach i nie widzę powodów, żeby przestać” – komentuje europejską trasę Joe Perry.

Sprawdź także:
Robbie Williams zagra koncert w Polsce!

Aerosmith ogłosili przyszłoroczną europejską trasę, w jaką – po raz ostatni – wyruszą w przyszłym roku. Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →