fot. materiały prasowe

Adaś. i jego „Dessous” wsparciem dla osób w kryzysach psychicznych


20 października 2022

Podziel się newsem:

TikToker i wokalista Adaś. singlem Dessous promuje akcję #JESTEM wspierającą działalność telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

#JESTEM

Nie od dziś wiadomo, że TikTok dawno przestał być platformą dostarczającą jedynie rozrywki. Jeden z bardziej znanych polskich użytkowników tego portalu, używający pseudonimu Adaś., postanowił wykorzystać swoje zasięgi w szczytnym celu. Jest on bowiem wokalistą, a jeden z jego utworów, Dessous, poruszający temat zdrowia psychicznego, stał się prawdziwym viralem i wygenerował między innymi ponad 5 milionów odsłuchów w serwisie streamingowym Spotify. Choć początkowo to nie było celem autora, wytworzył się z tego nowy trend. Postanowił wykorzystać to więc i pójść krok dalej, promując akcję #JESTEM.

By wziąć udział w akcji, należy na kartce papieru na jednej stronie napisać #JESTEM… i udostępnić z nią zdjęcie. Na drugą stronę kartki przelać można natomiast swoje myśli oraz uczucia – ta część będzie widoczna tylko dla nas. Ponadto powstał teledysk do utworu Dessous, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz działalności telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży.

adaś. – Dessous

Młode Głowy

#JESTEM to niejedyne działanie promujące dbanie o zdrowie psychiczne, które w ostatnim czasie wystartowało na TikToku. Założona przez Martynę Wojciechowską Fundacja UNAWEZA zaprezentowała akcję Młode Głowy. W jej ramach realizowane będzie bezpłatne badanie stanu psychicznego młodzieży w Polsce, do którego mogą zgłaszać się szkoły. TikTok został partnerem strategicznym akcji, natomiast ambasadorem Bedoes. Nagrał film, w którym opowiada, jak ważne jest, by dbać o swoje zdrowie psychiczne, nie bać się o nim rozmawiać i nie bać się prosić o pomoc. Na ten moment film zgarnął jedynie kilkanaście tysięcy odsłon na platformie, jednak patrząc na popularność członka 2115, jest jeszcze szansa na to, że stanie się viralem.

TikToker i wokalista Adaś. singlem Dessous promuje akcję #JESTEM wspierającą działalność telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił #JESTEM Nie […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →