kadr z klipu do utworu „Sleep When U Die”

2 Chainz z okazji swoich urodzin spełnił marzenie i… skosił trawnik


15 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

2 Chainz z okazji swoich 46. urodzin spełnił nietypowe marzenie. Po raz pierwszy w życiu skosił trawę przed swoją willą.

„To było bardzo terapeutyczne doświadczenie”

Kariery wielu raperów potrafią zacząć się bardzo wcześnie, w wieku nawet kilkunastu lat. Zdarza się więc, że w efekcie nie mają okazji wykonywać własnoręcznie wielu obowiązków domowych, ponieważ zarabiają pieniądze tak szybko, ze ktoś wykonuje te czynności za nich. Niemniej historia 2 Chainza i tak wydaje się dość dziwna. Autor takich hitów jak We Own It czy It’s A Vibe nigdy nie kosił trawnika. Co więcej, uznał to za czynność na tyle ważną, że jej wykonanie po raz pierwszy odłożył na czas świętowania swoich 46. urodzin:

Czekałem do moich urodzin, żeby skosić trawnik, jako prezent dla siebie samego. Mam dość duże podwórko i było to moje marzenie. Nigdy tego nie robiłem. Przez całe życie mieszkałem w mieszkaniach i apartamentach, aż do czasu, gdy ja i Keisha się zeszliśmy. A kiedy się zeszliśmy, miałem już na tyle dużo pieniędzy, żeby płacić ludziom za robienie różnych rzeczy.

Jak sobie wymarzył, tak zrobił. Co więcej, był zachwycony doświadczeniem koszenia trawnika.

Tak więc był to mój pierwszy raz gdy kosiłem trawnik. Już jako dorosły mężczyzna. Dobrze się bawiłem. Było w tym coś terapeutycznego.

Patrząc jednak na filmik, który 2 Chainz zamieścił na swoim Instagramie, mamy drobne zastrzeżenie. Raper kosił bowiem trawnik… jeżdżąc na traktorku do koszenia trawy. Każdy, kto choć raz opróżniał zapchany mokrą trawą kosz kosiarki spalinowej, którą pchał pod górę, prawdopodobnie podważy prawdziwość doświadczenia koszenia trawy przez 2 Chainza. Ale cóż – najważniejsze, że nasz jubilat jest szczęśliwy.

Film z pierwszego skoszenia trawnika przez 2 Chainza

2 Chainz z okazji swoich 46. urodzin spełnił nietypowe marzenie. Po raz pierwszy w życiu skosił trawę przed swoją willą. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins „To było bardzo terapeutyczne […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →