Zwiastun filmu “Kler” znowu w sieci. Zobacz zapowiedź filmu, który wywoła skandal!


08 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Pojawił się w poniedziałek, ale po kilkunastu godzinach zniknął z sieci. Przypadek…? ;)

Ten film może wywołać w naszym kraju niezły skandal! Wojciech Smarzowski w swoim najnowszym filmie “Kler” opowiada o trójce zaprzyjaźnionych księży, którym nic co ludzkie nie jest obce. Duchowni nie stronią więc ani od alkoholu, ani od seksu, ani od robienia szemranych biznesów. Temat w Polsce zdecydowanie kontrowersyjny, tym bardziej usunięcie trailera z sieci zaledwie kilkanaście godzin po premierze zaskoczyło zarówno internetowych kinomaniaków, jak i media.

Dlaczego zwiastun “Kleru” zniknął z YouTube zaledwie kilkanaście godzin po publikacji? Według informacji zdobytych przez portal Wirtualne Media zamieszczenia trailera było swego rodzaju “falstartem” i dystrybutor filmu Kino Świat zdecydował się wprowadzić w nim zmiany już po publikacji. Podobno pierwotny zwiastun nie spodobał się… grającej w filmie Joannie Kulig, której obnażone piersi pojawiły się w pierwotnej wersji trailera. Taką teorię przytoczył przynajmniej portal SuperExpress. 

Tak, czy inaczej – trailer filmu “Kler” ponownie hula w sieci i nawet po “cenzurze” i lekkim tuningu nadal robi niezłe zamieszanie! ;) Obejrzyjcie koniecznie!

Film “Kler” będzie miał swoją premierę podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a do kin trafi 28 września.

Pojawił się w poniedziałek, ale po kilkunastu godzinach zniknął z sieci. Przypadek…? ;) Ten film może wywołać w naszym kraju niezły skandal! Wojciech Smarzowski w swoim najnowszym filmie “Kler” opowiada o trójce zaprzyjaźnionych księży, którym nic co ludzkie nie jest obce. Duchowni nie stronią więc ani od alkoholu, ani od seksu, ani od robienia szemranych […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →