Zostań Ministrem Kultury razem z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewską! Wystarczy… 10 zł!


05 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Chcesz walczyć o kulturę niezależną w Polsce? Na portalu Wspieram Kulturę powstał projekt właśnie dla ciebie!

Na Festiwal Malta do Poznania co roku przyjeżdżają najlepsze teatry z całego świata. Tym razem jednak nie udało się zorganizować wszystkich zaplanowanych wydarzeń, ponieważ fundacja nie otrzymała ministerialnego dofinansowania.

Organizatorzy festiwalu postanowili jednak wziąć sprawy w swoje ręce i zwrócili się o pomoc do… widzów, którzy teraz mogą dołączyć do akcji na portalu Wspieram Kulturę i zostać samozwańczymi Ministrami Kultury

Jeżeli nie są Ci obce takie wartości jak: wolność, tolerancja, kreatywność i odpowiedzialność za świat, w jakim żyjemy, zachęcamy: ZOSTAŃ MINISTREM KULTURY. PRZYZNAJ SWOJĄ DOTACJĘ.

Tak organizatorzy apelują do miłośników wolnej, niezależnej od polityki sztuki. Akcję wsparli już tacy artyści, jak Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska czy Danuta Stenka.

W zamian za wsparcie Festiwalu Malta 2017 można otrzymać ciekawe książki, płyty gwiazd, które wystąpiły do tej pory na Malcie oraz VIPowskie karnety na tegoroczną edycję imprezy.

Szczegóły akcji dostępne są tutaj. A Festiwal Malta w Poznaniu odbędzie się w dniach 16-25 czerwca 2017.

 

 

Chcesz walczyć o kulturę niezależną w Polsce? Na portalu Wspieram Kulturę powstał projekt właśnie dla ciebie! Na Festiwal Malta do Poznania co roku przyjeżdżają najlepsze teatry z całego świata. Tym razem jednak nie udało się zorganizować wszystkich zaplanowanych wydarzeń, ponieważ fundacja nie otrzymała ministerialnego dofinansowania. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →