Zostań Ambasadorem hip hopu! Polish Street Team szuka nowych zajawkowiczów do ekipy!


29 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Kochasz rapsy? Chcesz promować jedną z najgrubszych hip hopowych imprez w Europie? Nie pogardzisz wyjazdem na Hip Hop Kemp z najlepszą ekipą? To aplikuj, człowieku!

Już 23 sierpnia u naszych południowych sąsiadów rozpocznie się Hip Hop Kemp 2018 – 3 dniowy melanż z udziałem takich gości, jak Joyner Lucas, Evidence czy $UICIDEBOY$. Ale Wy już teraz macie szansę na to, by stać się częścią tego wydarzenia! :)

Jak co roku, Polish Street Team szuka do swojego zespołu Ambasadorów Festiwalu, którzy będą szerzyć dobrą nowinę o HHK 2018 w swoim mieście. Jeśli jesteś pozytywnym zajawkowiczem, który kocha kulturę hip hopu – koniecznie dołącz do tej zacnej ekipy.

Why? Bo to okazja, by sporo się nauczyć i doświadczyć oraz poznać ludzi, którzy czują i słyszą, tak jak Ty. A poza tym, w ramach zadośćuczynienia za wykonaną pracę, Ambasadorzy otrzymają darmową wlotkę na festiwal Hip Hop Kemp 2018 i różne fajne gadżety. :)

Polish Street Team czeka na Wasze aplikacje do 6 kwietnia – ankietę i więcej info o ekipie znajdziecie klikając TUTAJ. Elo!

Kochasz rapsy? Chcesz promować jedną z najgrubszych hip hopowych imprez w Europie? Nie pogardzisz wyjazdem na Hip Hop Kemp z najlepszą ekipą? To aplikuj, człowieku! Już 23 sierpnia u naszych południowych sąsiadów rozpocznie się Hip Hop Kemp 2018 – 3 dniowy melanż z udziałem takich gości, jak Joyner Lucas, Evidence czy $UICIDEBOY$. Ale Wy już teraz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →