Zombie Boy NIE ŻYJE! Znany model popełnił samobójstwo!


03 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wytatuowany model odebrał sobie życie w wieku 32 lat.

Rick Genest aka Zombie Boy popełnił samobójstwo! Tragiczną informację przekazała 2 sierpnia wieczorem stacja iHearRadio.

Zombie Boy, kanadyjski model i artysta, zdobył międzynarodową sławę m.in. dzięki Lady Gadze, która zaprosiła go do udziału w teledysku “Born This Way”.

Zombie Boy wystąpił też w klipie Honoraty Skarbek oraz gościł się na okładkach takich magazynów, jak Vanity Fair czy GQ Magazine.

Po tragicznej wiadomości Lady Gaga pożegnała swojego przyjaciela i współpracownika w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych.

Samobójstwo mojego przyjaciela Ricka Genesta, Zombie Boya, jest wstrząsające. Musimy bardziej pracować nad zmianami w kulturze, postawić kwestie zdrowia psychicznego na pierwszy plan, przestać stygmatyzować i nie bać się o tym rozmawiać. Jeśli cierpisz, zadzwoń dzisiaj do swojego przyjaciela lub rodziny. Musimy ocalić siebie nawzajem.

Up to snuff ? @kevinmillet

Post udostępniony przez Zombie Boy (@zombieboyofficial)

Wytatuowany model odebrał sobie życie w wieku 32 lat. Rick Genest aka Zombie Boy popełnił samobójstwo! Tragiczną informację przekazała 2 sierpnia wieczorem stacja iHearRadio. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →