Znamy kolejnych headlinerów Undercity Festival 2018!


02 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Instalacje świetlne, wizualizacje, dedykowana scenografia i najlepsza elektronika – tak zapowiada się Undercity – nowy elektroniczny festiwal organizowany przez Klub Smolna.

Undercity Festival 2018 – nowe wydarzenie dla fanów dobrej elektroniki odsłania kolejne karty! Do tej pory wśród zaproszonych gości znaleźli się tacy artyści, jak Dixon, Dubfire, Extrawelt i Roman Poncet, Matrixxman b2b Ø [PHASE], Randomer i Kas:st live.

Teraz nadszedł czas na kolejne ogłoszenie! 3 listopada 2018 na warszawskim Torwarze zagrają: Joris Voorn, Recondite, Kollektiv Turmstrasse, Nastia i Xhin!

Joris Voorn to wiodąca postać międzynarodowej sceny house i techno, której zarówno produkcje studyjne, jak i sety na żywo są uwielbiane przez fanów na całym świecie. Holender ma na swoim koncie wiele świetnych wydawnictw –na czele z popularnymi „Goodbye Fly”, „We’re All Clean” czy„Ringo”, jak również remiksami utworów m.in. dla Röyksopp czy Roberta Babicza.

Recondite jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców na scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat, który zachwyca słuchaczy połączeniem delikatnych brzmień i parkietowej energii. Artysta współpracował m.in. z tak wpływowymi wytwórniami, jak Dystopian, Afterlife czy Innervisions, a rozgłos u szerszej publiczności przyniósł mu m.in. utwór pt. „Levo”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej nagradzanego serialu produkcji HBO pt. „The Young Pope”.

Kollektiv Turmstrasse to duet, który od lat występuje w różnych miejscach globu, a w Polsce zawsze jest przyjmowany przez fanów w szczególny sposób. Christian i Nico wśród międzynarodowej publiczności zasłynęli m.in. takimi hitami, jak „Sorry I’m Late” czy „The Last Day”, wydanymi w należącej do Solomuna oficynie Diynamic Records. Podczas festiwalu Undercity Kollektiv Turmstrasse zagra DJ set.

Nastia – współcześnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na scenie. Artystka występowała już w tak uznanych miejscach, jak Panorama Bar w Berlinie czy Cocoon na Ibizie, a jeszcze w tym roku odwiedzi m.in. The BPM Festival w Portugalii.

Xhin – reprezentacji brzmień techno, ceniony producent, który ma na koncie wydawnictwa w tak znanych wytwórniach, jak Stroboscopic Artefacts, Token czy CLR.

 

Instalacje świetlne, wizualizacje, dedykowana scenografia i najlepsza elektronika – tak zapowiada się Undercity – nowy elektroniczny festiwal organizowany przez Klub Smolna.Undercity Festival 2018 – nowe wydarzenie dla fanów dobrej elektroniki odsłania kolejne karty! Do tej pory wśród zaproszonych gości znaleźli się tacy artyści, jak Dixon, Dubfire, Extrawelt i Roman Poncet, Matrixxman b2b Ø [PHASE], Randomer i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →