Znamy już pełen line up festiwalu Domoffon 2017! Sprawdź, kto we wrześniu przyjedzie do Łodzi!


03 sierpnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na 3 dni pierwszego, wrześniowego weekendu Łódź stanie stolicą światowej muzyki alternatywnej!

Jozef van Wissem znany ze współpracy z Jimem Jarmuschem, jeden z najlepszych perkusistów świata Greg Fox, zespół The Horrors, a z polskiej sceny hip-hopowy PRO8L3M, oryginalny Piernikowski czy kontrowersyjna SIKSA – to tylko niektórzy artyści, którzy we wrześniu pojawią się na łódzkim festiwalu Domoffon 2017.

Znamy już pełen line up wykonawców, do których dołączyli m.in. eksperymentująca z elektroniką Soniamiki i znana z niesamowitych live-act’ów techno An On Bast!

Kto jeszcze zagra na Domoffon Festival 2017? Sprawdźcie dokładny timetable łódzkiej imprezy! Porządna dawka alternatywy na koniec lata zawsze na propsie! ;)

Na 3 dni pierwszego, wrześniowego weekendu Łódź stanie stolicą światowej muzyki alternatywnej! Jozef van Wissem znany ze współpracy z Jimem Jarmuschem, jeden z najlepszych perkusistów świata Greg Fox, zespół The Horrors, a z polskiej sceny hip-hopowy PRO8L3M, oryginalny Piernikowski czy kontrowersyjna SIKSA – to tylko niektórzy artyści, którzy we wrześniu pojawią się na łódzkim festiwalu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →