Zespół z Korei Południowej śpiewa hit Korteza, Podsiadło i Zalewskiego!


26 listopada 2018

Podziel się newsem:

Posłuchajcie niezwykłego coveru utworu „Początek”.

Reklama

M.O.N.T. – 3-osobowy zespół KPOPowy z Korei Południowej 11 listopada 2018 roku zagrał w warszawskiej Proximie swój pierwszy koncert w Polsce.

W trakcie koncertu boysband przygotował dla fanów niespodziankę – chłopaki wykonali hit Męskiego Grania „Początek”! Okazało się, że Koreańczycy świetnie radzą sobie zarówno językiem polskim, jak i utworem wykonywanym w oryginale przez Podsiadło, Korteza i Zalewskiego!

Cover hitu spodobał się zarówno miłośnikom Męskiego Grania, jak i fanom zespołu M.O.N.T. To teraz czekamy na odpowiedź Polaków! Ciekawe, czy Zalewski, Podsiadło i Kortez równie dobrze daliby sobie radę z wymową koreańskiego. ;)

Posłuchajcie niezwykłego coveru utworu „Początek”. M.O.N.T. – 3-osobowy zespół KPOPowy z Korei Południowej 11 listopada 2018 roku zagrał w warszawskiej Proximie swój pierwszy koncert w Polsce. W trakcie koncertu boysband przygotował dla fanów niespodziankę – chłopaki wykonali hit Męskiego Grania „Początek”! Okazało się, że Koreańczycy świetnie radzą sobie zarówno językiem polskim, jak i utworem wykonywanym w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: