Zerowasterzy dbają o planetę pijąc wodę! Czyli przegląd butelek, które pomagają środowisku.


08 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mniej śmieci w oceanach dzięki butelkom wielokrotnego użytku!

ZERO WASTE… w to powinniśmy brnąć. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskim Instagramie, która motywuje do życia w świecie bez odpadów jest Areta Szpura (założyciella Local Heroes). Robi to tak dobrze, że jej obserwatorzy zaczynają zwracać uwagę na najbliższe, otaczające środowisko. Metoda małych kroków też się liczy!

stay hydrated kids ? drink tap

A post shared by Areta Szpura (@areta) on

W jaki sposób możemy przyczynić się do zmniejszenia produkcji śmieci? Na przykład poprzez używanie butelek wielokrotnego użytku. Osobiście używamy takich i zauważyliśmy, że nasz kosz przy biurku aż tak szybko się nie zapełnia. Przygotowaliśmy mały przegląd butelek, które powinny znaleźć się w Waszych plecakach:

1. Butelka Dafi z filtrem węglowym (taką akurat mamy i kupiliśmy ją w Saturnie, 30 zł)

2. MojaButelka.pl, ceny od 40 zł

3. Memo Bottle, 116 zł

4. Equa, 66 zł 

PIJCIE WODĘ NA ZDROWIE!

Źródła zdjęć: sklepy internetowe z dostępnością danych produktów

Mniej śmieci w oceanach dzięki butelkom wielokrotnego użytku! ZERO WASTE… w to powinniśmy brnąć. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskim Instagramie, która motywuje do życia w świecie bez odpadów jest Areta Szpura (założyciella Local Heroes). Robi to tak dobrze, że jej obserwatorzy zaczynają zwracać uwagę na najbliższe, otaczające środowisko. Metoda małych kroków też się […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →