Żelki z dodatkiem konopi od Jelly Belly


28 marca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Fasolkowy król wkracza na bardziej kontrowersyjną stronę słodyczy.

Świat słodyczy definitywnie zaczyna szaleć! Jak się okazało nie tylko cukier musi znajdować się w przysmakach. Czy fani żelek wiedzą, że…
Żelki Jelly Belly pojawiły się na rynku w 1976 dzięki cukiernikowi David’owi Klein’owi. Teraz przyszedł moment na słodką rewolucję. Do Jelly Belly dodano magiczny związek… konopie!

A dokładnie, składnikiem dodawanym do żelka jest CBD, czyli kannabidiol. Występuje on w konopiach i nie ma działania psychoaktywnego.

Żelki dostępne są w 38 smakach, w tym między innymi pina colada, opiekane pianki marshmallow, sernik truskawkowy, cynamon, mango czy pikantna lukrecja. Każda fasolka zawiera po 10 mg CBD.

Zgłoszony do opatentowania przepis będzie zawierał naturalny sok owocowy. Pojawią się także opcje bezcukrowe.

Maniacy słodyczy już zdążyli wszystkie wykupić ze strony Spectrum Confections i to w jeden dzień! Wstyd… mogliby się chociaż podzielić.

Fasolkowy król wkracza na bardziej kontrowersyjną stronę słodyczy. Świat słodyczy definitywnie zaczyna szaleć! Jak się okazało nie tylko cukier musi znajdować się w przysmakach. Czy fani żelek wiedzą, że… Żelki Jelly Belly pojawiły się na rynku w 1976 dzięki cukiernikowi David’owi Klein’owi. Teraz przyszedł moment na słodką rewolucję. Do Jelly Belly dodano magiczny związek… konopie! […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →