Zeamsone i Merghani w nowym kawałku MIYO! Zobacz klip do “Jungli”!


29 października 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Mamy nową nutę od duetu producenckiego Mafia Mike & Johny Black.

MIYO to dwójka producentów muzycznych i DJ’ów, którzy mają na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem, Young Igim oraz produkcję albumu Smolastego.

Teraz przyszedł czas na kolejną kolaborację. Tym razem MIYO zaprosili do współpracy 18-letniego Zeamsone, który niedawno wydał swój debiutancki album „777” i 19-letniego wokalistę – Merghaniego. Efektem ich współpracy jest bujający, wpadający w ucho numer zatytułowany „Jungla”.

„Jungla” to utwór w którym chcielibyśmy połączyć rap z prostym a zarazem wymuskanym popowym brzmieniem, to w jaki sposób nawija Zeamsone w bezpośredni sposób sugerowało, że refren musi być śpiewany i hitowy. Traf chciał, że w tym samym czasie odezwał się do nas Merghani, który idealnie wpasował się w naszą konwencję tego utworu. A dlaczego jungla? To już sprawdźcie sami!

No to sprawdzamy!

MIYO obiecują w niedługim czasie kolejne, ciekawe kolaboracje łączące hip hop z szeroko pojętym, ambitnym popem. :)

Mamy nową nutę od duetu producenckiego Mafia Mike & Johny Black. MIYO to dwójka producentów muzycznych i DJ’ów, którzy mają na swoim koncie udaną współpracę m.in. z Bedoesem, Young Igim oraz produkcję albumu Smolastego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →