Zbliża się World Naked Gardening Day. W ogródkach całego świata znów będzie goło i wesoło.


01 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W World Naked Gardening Day świętujemy naturalne ludzkie piękno… wśród natury!

Zaczęło się od Światowego Dnia Jazdy Nago na Rowerze, który zainspirował Marka Storeya i Jacoba Gabriela do ustanowienia dnia, w którym będzie można celebrować niczym nieskrępowane (a już na pewno nie gumką od majtek) obcowanie z pięknem natury.

Już po raz 13. w pierwszą sobotę maja miłośnicy ogrodnictwa na całym świecie zrzucą swoje fatałaszki, by świętować World Naked Gardening Day, czyli po naszemu – Dzień Nagiego Ogrodnictwa. 

Oczywiście nie chodzi tu o żadne ekshibicjonizmy i prowokowanie sąsiadów, ale o przyjemność przebywania wśród natury właśnie w takiej wersji, w jakiej Matka Natura sama nas stworzyła. 

Można świętować wszędzie – na balkonach, tarasach i między grządkami. ;) W poprzednich latach na World Naked Gardening Day było goło i wesoło. Jeśli więc macie tolerancyjnych sąsiadów lub wysokie ogrodzenie – koniecznie dołączcie do grona ogrodniczych nudystów. ;)

W World Naked Gardening Day świętujemy naturalne ludzkie piękno… wśród natury! Zaczęło się od Światowego Dnia Jazdy Nago na Rowerze, który zainspirował Marka Storeya i Jacoba Gabriela do ustanowienia dnia, w którym będzie można celebrować niczym nieskrępowane (a już na pewno nie gumką od majtek) obcowanie z pięknem natury. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →