Na Zajączka kup sobie fajną płytę! Biedronka ruszyła z kolejną promką dla audiofilów.


28 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W ofercie znalazły się albumy dla miłośników najróżniejszych gatunków muzycznych.

No kurczaczki, jeśli nie wiecie, co krewnym i znajomym Królika dać na Zajączka, to proponujemy podczas kolejnej wizyty w Biedronce (jak dobrze, że jest tak blisko) rozejrzeć się za półką z płytami w super promce!

Tym razem zamiast winyli w dyskoncie znajdziecie całkiem przyjemne płytki CD. Do wyboru macie m.in. krążki Kendricka Lamara, Dr Dre, Massive Attack czy też Natalii Nykiel! Fani dobrego rocka, popu czy muzy filmowej też znajdą coś dla siebie. :)

Czyli krótko mówiąc – TANIO I DOBRZE! A to w supermarketach aż tak często się nie zdarza. ;) Jest zatem okazja, by wzbogacić swoją płytotekę o kilka ładnych tytułów bez zbytniego odchudzania portfela, gdyż jedna płyta kosztuje JEDYNE 19.99, czyli tyle, co pół kilo Kasztanków i 4 czekoladowe jaja.

 

 

W ofercie znalazły się albumy dla miłośników najróżniejszych gatunków muzycznych. No kurczaczki, jeśli nie wiecie, co krewnym i znajomym Królika dać na Zajączka, to proponujemy podczas kolejnej wizyty w Biedronce (jak dobrze, że jest tak blisko) rozejrzeć się za półką z płytami w super promce! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →