„Zabawa w chowanego” – nowy film braci Sekielskich ukaże się już w sobotę

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Już w najbliższą sobotę odbędzie się premiera drugiego dokumentu o pedofilii w polskim Kościele, autorstwa braci Sekielskich. Podobnie, jak w przypadku pierwszej części, będzie on dostępny za darmo na YouTube.

W niedzielę wieczorem w internetowym programie Sekielski Sunday Night Live, dziennikarz Tomasz Sekielski zdradził nową datę premiery drugiego filmu dokumentalnego o pedofilii w polskim Kościele – Zabawa w chowanego. Będzie to kontynuacja dokumentu Tylko nie mów nikomu, który ukazał się dokładnie rok temu i do tej pory został wyświetlony już ponad 23 miliony razy. Został on najpopularniejszym filmem na polskim YouTube’ie w 2019 roku. Jego tytuł był także jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w Google.

Produkcja przyniosła Sekielskim nagrodę Grand Press w kategorii Reportaż telewizyjny oraz Orła w kategorii Najlepszy film dokumentalny.

Zabawa w chowanego. Znamy datę premiery drugiego filmu braci Sekielskich

Premiera drugiego filmu była już kilkukrotnie przekładana, co było spowodowane m.in. tym, że twórcy chcieli zadbać o jak najlepsze zasięgi. Teraz wiadomo już, że dokument ukaże się w najbliższą sobotę, 16 maja o godzinie 10:00. Produkcja Zabawa w chowanego, podobnie jak Tylko nie mów nikomu, zostanie udostępniona zupełnie za darmo na YouTube’ie.

Dzień później, 17 maja, Tomasz i Marek Sekielscy zorganizują live na YouTube’ie i Facebooku, podczas którego będą odpowiadać na pytania widzów.

Pod względem realizacji film ma różnić się od pierwszej części. Jednak w dalszym ciągu możemy spodziewać się dużych emocji oraz kontrowersji, które pojawiły się po premierze Tylko nie mów nikomu.

Zobaczcie zwiastun:

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.