Young Fathers wracają z nowym singlem i płytą. Latem odwiedzą Polskę?


23 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy album tria z Edynburga pojawi się już 9 marca.

Cocoa Sugar – taki jest tytuł najnowszej płyty, którą zespół Young Fathers wyda nakładem wytwórni Ninja Tune. Nowy krążek, na którym pojawi się 12 kawałków promuje singiel In My View.

Szkoci od początku tworzą iście wybuchową mieszankę muzyczną. Afrykańskie rootsy, klimatyczny trip hop, świetne wokale, pulsujące bity – wszystko to tworzy bardzo oryginalne brzmienie. Nic więc dziwnego, że samo Massive Attack zaprosiło ich do współpracy, czego efektem jest kawałek Voodoo in My Blood. Nomen omen, Alloysious Massaquoi, Kayus Bankole i ‘G’ Hastings tworzą właśnie taką muzę, która nadaje się do odprawiania muzyczno-tanecznych rytuałów.

Zaraz po wydaniu płyty Cocoa Sugar Young Fathers zagrają koncert w Londynie i zapewne… wyruszą w trasę koncertową. Mamy nadzieję, że na liście znajdzie się również Polska – w wersji live Szkoci brzmią bowiem jeszcze lepiej, o czym można było się przekonać na OFF Festivalu 2015.

Nowy album tria z Edynburga pojawi się już 9 marca. Cocoa Sugar – taki jest tytuł najnowszej płyty, którą zespół Young Fathers wyda nakładem wytwórni Ninja Tune. Nowy krążek, na którym pojawi się 12 kawałków promuje singiel In My View. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →