Years&Years nagrali cover hitu Ariany Grande!


16 lipca 2018

Podziel się newsem:

Brytyjczycy sprawdzają się w każdym repertuarze!

Niedawno gościli na Open’er Festival 2018, a dzień wcześniej wydali swoją najnowszą płytę Palo Santo. Ostatnio. w ramach promocji albumu, zespół wystąpił na żywo w BBC Radio 1 w programie Live Lounge. Years&Years, zgodnie z formułą audycji, wykonali jeden ze swoich kawałków oraz… jeden z utworów z aktualnych list przebojów.

Chłopaki zdecydowali się na cover hitu Ariany Grande „No Tears Left To Cry” i naszym zdaniem ich wersja jest zdecydowanie lepsza, niż oryginał! :)

Drugim utworem, który Years&Years wykonali na żywo w „Live Lounge” był pochodzący z Palo Santo utwór If You’re Over Me.

Przy okazji przypominamy, że Years&Years w 2019 roku powrócą do Polski! Zespół 1 lutego zagra koncert w na warszawskim Torwarze. Wlotki na koncert znajdziecie na Biletomat.pl!

Brytyjczycy sprawdzają się w każdym repertuarze! Niedawno gościli na Open’er Festival 2018, a dzień wcześniej wydali swoją najnowszą płytę Palo Santo. Ostatnio. w ramach promocji albumu, zespół wystąpił na żywo w BBC Radio 1 w programie Live Lounge. Years&Years, zgodnie z formułą audycji, wykonali jeden ze swoich kawałków oraz… jeden z utworów z aktualnych list przebojów. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
139 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.