YBN Cordae na pierwszym solowym koncercie w Polsce


07 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

YBN Cordae - młody amerykański raper, członek kolektywu YBN, w przyszłym roku odwiedzi Polskę w ramach trasy promującej debiutancki solowy album - The Lost Boy. Sprawdźcie szczegóły.

YBN Cordae ma na swoim koncie kilka mixtape’ów: Anxiety, I’m So Anxious, I’m So Anonymous. Od 2018 roku jest także członkiem kolektywu YBN, w skład którego należą także m.in. YBN Nahmir, YBN Almighty Jay i wielu innych. Nagrali wspólnie YBN: The Mixtape.

Cordae popularność zdobył dzięki remiksom popularnych kawałków, takich jak My Name Is Eminema czy Old N*ggas, będący odpowiedzią na utwór 1985 J.Cole’a.

YBN Cordae – My Name Is, posłuchaj 

YBN Cordae – The Lost Boy

26 lipca ukazał się jego debiutancki, solowy album studyjny zatytułowany The Lost Boy. Na płycie znalazło się 15 kawałków i kilku gości: Chance the Rapper, Anderson .Paak, Ty Dolla Sign, Pusha T, Arin Ray oraz Meek Mill.

Krążek promują single Have Mercy, Bad Idea z Chance The Rapper, RNP, w którym gościnnie udzielił się Anderson .Paak oraz Broke as F*ck.

YBN Cordae – Bad Idea (feat. Chance The Rapper), posłuchaj

YBN Cordae w Polsce – bilety

W ramach trasy promującej debiutancki krążek, amerykański raper pojawi się na jednym koncercie w Polsce. YBN Cordae wystąpi 25 marca w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

YBN Cordae w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

YBN Cordae - Warszawa, Hydrozagadka | 25.03.2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.