Xxanaxx chce Was porwać „Na chwilę”! Zobaczcie nowy klip elektronicznego duetu.


06 listopada 2018

Podziel się newsem:

Singiel promuje najnowszy album zespołu.

Reklama

Macie ochotę „Na chwilę” wytchnienia, relaksu i ponad 3 minuty dobrego brzmienia? W takim razie odpalcie najnowszy teledysk Xxanaxxu, który promuje wydany 26 października krążek „Gradient”.

Teledysk przypomina o tym, jak ważny jest realny kontakt z drugim człowiekiem. Zatracamy się w świecie obrazów, zapominając o dotyku, mówieniu o swoich uczuciach, uważnym słuchaniu potrzeb swoich bliskich. Stajemy się coraz bardziej egoistyczni. Skupiamy się na patrzeniu w telefony, nie zauważając tego co dzieję się obok. Tekstem chcemy przypomnieć też, by spróbować żyć tu i teraz, czerpać jak najwięcej radości z życia, przestać ciągle za czymś gonić, zatrzymać się i delektować chwilą.

Tak o singlu opowiada Klaudia Szafrańska. No to odpalamy „Na chwilę” i łapiemy carpe diem z Xxanaxxem. ;)

Chcecie usłyszeć kawałki z płyty „Gradient” na żywo? Wpadajcie na koncert Xxanaxxu! W listopadzie i grudniu zespół wystąpi w największych miastach Polski. Bilety na koncerty Xxanaxxu znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Singiel promuje najnowszy album zespołu. Macie ochotę „Na chwilę” wytchnienia, relaksu i ponad 3 minuty dobrego brzmienia? W takim razie odpalcie najnowszy teledysk Xxanaxxu, który promuje wydany 26 października krążek „Gradient”. Teledysk przypomina o tym, jak ważny jest realny kontakt z drugim człowiekiem. Zatracamy się w świecie obrazów, zapominając o dotyku, mówieniu o swoich uczuciach, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.