Xxanaxx chce Was porwać “Na chwilę”! Zobaczcie nowy klip elektronicznego duetu.


06 listopada 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Singiel promuje najnowszy album zespołu.

Macie ochotę “Na chwilę” wytchnienia, relaksu i ponad 3 minuty dobrego brzmienia? W takim razie odpalcie najnowszy teledysk Xxanaxxu, który promuje wydany 26 października krążek “Gradient”.

Teledysk przypomina o tym, jak ważny jest realny kontakt z drugim człowiekiem. Zatracamy się w świecie obrazów, zapominając o dotyku, mówieniu o swoich uczuciach, uważnym słuchaniu potrzeb swoich bliskich. Stajemy się coraz bardziej egoistyczni. Skupiamy się na patrzeniu w telefony, nie zauważając tego co dzieję się obok. Tekstem chcemy przypomnieć też, by spróbować żyć tu i teraz, czerpać jak najwięcej radości z życia, przestać ciągle za czymś gonić, zatrzymać się i delektować chwilą.

Tak o singlu opowiada Klaudia Szafrańska. No to odpalamy “Na chwilę” i łapiemy carpe diem z Xxanaxxem. ;)

Chcecie usłyszeć kawałki z płyty “Gradient” na żywo? Wpadajcie na koncert Xxanaxxu! W listopadzie i grudniu zespół wystąpi w największych miastach Polski. Bilety na koncerty Xxanaxxu znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Singiel promuje najnowszy album zespołu. Macie ochotę “Na chwilę” wytchnienia, relaksu i ponad 3 minuty dobrego brzmienia? W takim razie odpalcie najnowszy teledysk Xxanaxxu, który promuje wydany 26 października krążek “Gradient”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →