Wyjątkowy festiwal piwa Beer Geek Madness – #SpaceRace we Wrocławiu


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wyjątkowa gratka dla piwoszy! Beer Geek Madness - #SpaceRace to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan tego trunku!

Innowacyjny festiwal piwa – Beer Geek Madness

Beer Geek Madness jest imprezą, która odbywa się od 2014 roku i za cel obrała sobie innowacyjne podejście do prezentowania browarów rzemieślniczych i ich dokonań. Podczas festiwalu uczestnicy mają okazję skosztować najciekawszych i najsmaczniejszych polskich, ale też zagranicznych piw.

Podniebna podróż piwna, czyli Beer Geek Madness 2020

Nie inaczej będzie podczas najbliższej edycji Beer Geek Madness, która odbędzie się po raz pierwszy w dwudniowej formule, w dniach 3 – 4 kwietnia 2020 roku w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu. Jej hasłem przewodnim jest #SpaceRace. Co Was czeka?

Prawdziwy wyścig, w którym stawką jest wystrzelenie Waszych kubków smakowych w kosmos, za sprawą gwiazd polskiego oraz światowego kraftu!

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia imprezy czekać Was będzie zupełnie inny zestaw piw z polski i zagranicy. Płacicie raz i degustujecie ile chcecie, w specjalnych szkłach, które otrzyma każdy uczestnik. Dokładną listę browarów, które pojawią się podczas Beer Geek Madness znajdziecie na fanpage’u imprezy.

https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-beer-geek-madness-space-race-wroclaw-2020-04-03/

Beer Geek Madness 2020 – bilety

Bilety na ten kosmiczny wyścig piwny znajdziecie na Biletomat.pl w dwóch wariantach: standardowe ze zwykłym szkłem oraz premium, które gwarantują otrzymanie specjalnej koszulki, szkła premium, możliwość wejścia na teren festiwalu o godzinę wcześniej i wcześniejszy dostęp do sklepiku BGM. Do wyboru oczywiście bilety jednodniowe oraz dwudniowe karnety. Zapraszamy!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Beer Geek Madness - Space Race 2020

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.