Wybrano najlepsze miejsce na europejski citybreak. Na I miejscu – polskie miasto!


09 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Zwycięzca w konkursie European Best Destination 2018 zdobył ponad 40 tysięcy głosów. 

Paryż, Londyn, Rzym…? Gdzie tam! Według internautów, turystów i biur podróży najlepszym miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić w tym roku jest Wrocław!

To właśnie stolica Dolnego Śląska wygrała w plebiscycie European Best Destination 2018. Za co ponad 40 tysięcy internautów doceniło Wrocław? Za piękny Rynek, historyczny Ostrów Tumski, zielony Ogród Botaniczny, kryjące się w mieście krasnoludy, świetne miejscówki z jedzeniem i przede wszystkim – przyjaznych i otwartych mieszkańców! Wiadomo – WROCLOVE. :)

W głosowaniu wzięło udział 20 europejskich miast. Na drugim miejscu w konkursie znalazło się hiszpańskie Bilbao, a na trzecim – Colmar we Francji.

 

Zwycięzca w konkursie European Best Destination 2018 zdobył ponad 40 tysięcy głosów.  Paryż, Londyn, Rzym…? Gdzie tam! Według internautów, turystów i biur podróży najlepszym miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić w tym roku jest Wrocław! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →