Wybierz się na wycieczkę szlakiem poznańskich murali, graffiti  i neonów!


11 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Jara cię miasto, street art i nietypowe uliczne typografie? Zwiedzaj Poznań inaczej!

Jeśli nie lubisz chodzić po mieście utartymi szlakami, a podczas spacerów zadzierasz głowę do góry i zaglądasz w szemrane podwórka i uliczki – ta trasa jest dla Ciebie! “Z bliska/ Z daleka” to mapa, w której zebrano 74 powody, by wyjść z domu i odkryć zupełnie nowe oblicze Poznania. Na szlaku znalazły się nie tylko wielkoformatowe murale międzynarodowej sławy artystów, ale również graffiti tworzone przez lokalnych twórców, stare neony oraz ukryta pod warstwą tynku i trochę wyblakła typografia Poznania.

Z mapą “Z bliska / Z daleka” spojrzycie na Poznań z zupełnie innej perspektywy. Darmowe egzemplarze są do przechwycenia w punktach Centrum Informacji Miejskiej i Turystycznej, poznańskich  centrach kultury, bibliotekach, klubach, galeriach i kinach studyjnych. Mapkę też można pobrać za darmo klikając TUTAJ. 

Poza tym dla miłośników poznańskiej “sztuki outdoorowej” w wakacje zorganizowane zostaną trzy wycieczki:

Neo-nowy Poznań: wycieczka z przewodnikiem

Na tropie jeżyckiego street-artu: wycieczka z przewodnikiem #1

Archeologia napisu – nieTYPOwy wykład

To głowa do góry i w drogę!

Jara cię miasto, street art i nietypowe uliczne typografie? Zwiedzaj Poznań inaczej! Jeśli nie lubisz chodzić po mieście utartymi szlakami, a podczas spacerów zadzierasz głowę do góry i zaglądasz w szemrane podwórka i uliczki – ta trasa jest dla Ciebie! “Z bliska/ Z daleka” to mapa, w której zebrano 74 powody, by wyjść z domu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →