Wrocławskie Afrykarium zaprasza na… silent disco

Obserwuj nas na instagramie:

Wrocławskie ZOO ma nietypową propozycję na Dzień Kobiet. Na terenie największej atrakcji obiektu odbędzie się impreza silent disco.

Afrykarium to niesamowity obiekt w sercu wrocławskiego ZOO. W 21 basenach zawierających 15 milionów litrów wody, mieszka ponad 250 gatunków ryb, między innymi rekiny, płaszczki i manaty. Żyją tam także hipopotamy oraz wiele gatunków ptaków. Atrakcja ZOO otwarta jest zwykle w godzinach 9-18, ale w Dzień Kobiet obiekt będzie można odwiedzić także w późnych godzinach wieczornych.

Właściciele baru Laguna Bistro, znajdującego się w Afrykarium, organizują 8 marca silent disco. “Zabawa odbędzie się w niezwykłym otoczeniu – pod pokładem ‘statku’ na Wybrzeżu Szkieletów w Afrykarium, czyli w otoczeniu kotików, muren, skrzydlic i meduz” – tak zapowiada się impreza na stronie internetowej Afrykarium.

afrykarium

Na imprezie zatytułowanej “Dzikie silent party w tunelu wodnym z 3 DJ-ami” będzie królować muzyka klubowa, house i r&b, a pod koniec wieczoru lata 80., 90., disco oraz polskie przeboje. Zaplanowano także kilka atrakcji: fotobudkę, nocne zwiedzanie, lampkę wina lub piwo dla każdego na start, punkt gastronomiczny i inne niespodzianki…

Liczba miejsc jest ograniczona – może wziąć w niej udział maksymalni 150 osób. Zapisy prowadzone są drogą mailową.

Wrocławskie ZOO ma nietypową propozycję na Dzień Kobiet. Na terenie największej atrakcji obiektu odbędzie się impreza silent disco. Afrykarium to niesamowity obiekt w sercu wrocławskiego ZOO. W 21 basenach zawierających 15 milionów litrów wody, mieszka ponad 250 gatunków ryb, między innymi rekiny, płaszczki i manaty. Żyją tam także hipopotamy oraz wiele gatunków ptaków. Atrakcja ZOO […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →