Wódka i rum do zjedzenia? Nowe lody Häagen Dazs smakują jak pyszne drineczki.


13 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Bo dobrego nigdy za wiele! ;)

Lody o smaku czekolady lub śmietanki w czasach #foodpornu są zbyt banalne. Nic więc dziwnego, że Häagen Dazs po inspiracje do nowych smaków udał się do baru. ;) Amerykańska marka stworzyła bowiem kolekcję lodów o smaku… alkoholu.

via GIPHY

Miłośnicy dobrych, alkoholowych trunków w wersji “frozen” mają do wyboru m.in. takie smaki jak Rum Ginger Cookie, Vodka Key Lime Pie, Whiskey Chocolate Truffle, Rum Vanilla Caramel Blondie i Irish Cream Coffee and Biscotti. Niestety, “alkolody” są dostępne na razie jedynie za oceanem, ale mamy nadzieję na szybki import jeszcze przed sezonem letnim, bo wyglądają naprawdę apetycznie.

Poza tym, jak zapewniają producenci, nowe smaki są też świetną bazą do przygotowania orzeźwiających, (bez)alkoholowych koktajli. Lody mają bowiem tylko 1% alkoholu, więc po spożyciu bez problemu można siadać za kierownicą.

A jeśli właśnie rozbudziliśmy Wasze apetyty na alkodesery lodowe – zawsze można skorzystać z opcji DIY, czyli polać “zwykłe” lody Baileys’em albo Adwokatem. ;)

Bo dobrego nigdy za wiele! ;) Lody o smaku czekolady lub śmietanki w czasach #foodpornu są zbyt banalne. Nic więc dziwnego, że Häagen Dazs po inspiracje do nowych smaków udał się do baru. ;) Amerykańska marka stworzyła bowiem kolekcję lodów o smaku… alkoholu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →