Wkrótce na ulicach polskich miast zapanuje MAGIA! Twórcy Pokemon GO szykują nową zabawę.


13 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Firma Nintac szykuje dla fanów gier w stylu Pokemon GO niezłe czary-mary.

Już niedługo będzie można rzucić klątwę, złapać jednorożca i wykończyć obrzydliwego trolla! Choć szczegóły nowej produkcji firmy Nintac nie są jeszcze znane, wiadomo już, że nowa gra wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości oparta będzie na książkach J.K. Rowling.

Harry Potter: Wizards Unite ma pojawić się na początku 2018 roku. Dzięki nowej produkcji smartfony staną się czarodziejskimi różdżkami, a użytkownicy zapewne znów tłumnie wylegną na ulice miast w poszukiwaniu przygód i czarodziejskich stworów.

Jak zapewniają twórcy, dzięki Harry Potter: Wizards Unite gracze będą mogli rzucać czary, odkrywać magiczne przedmioty i walczyć z legendarnymi bestiami. Szykujcie peleryny!

Firma Nintac szykuje dla fanów gier w stylu Pokemon GO niezłe czary-mary. Już niedługo będzie można rzucić klątwę, złapać jednorożca i wykończyć obrzydliwego trolla! Choć szczegóły nowej produkcji firmy Nintac nie są jeszcze znane, wiadomo już, że nowa gra wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości oparta będzie na książkach J.K. Rowling. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →