Wieś w centrum miasta. Oto nowy pomysł na farmę w Krakowie!


27 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Projekt na wspólną uprawę warzyw w mieście!

Pracownia Adrian Kasperski Architekt wpadła na pomysł, by przenieść klimat wsi do dużego miasta. Nazywają to UBRANFARM i wizualizują wykonanie projektu w Krakowie! Farma miałaby znajdować się na osiedlu Podwawelskim.

Modernistyczny pawilon, który obecnie się tam mieści, stałby się częścią całego projektu. Służyłby jako miejsce spotkań, ale też i jako profesjonalna kuchnia do wspólnego przyrządzania potraw z zebranych warzyw.

Celem jest także zjednanie więzi międzyludzkich. Mieszkańcy okolicznych bloków cieszyliby się zdrową, wyprodukowaną przez nich żywnością.

Takie rozwiązania stosowane są od wielu lat w Berlinie czy Nowym Jorku. Gdyby jednak powstała w Krakowie byłoby to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

Projekt na wspólną uprawę warzyw w mieście! Pracownia Adrian Kasperski Architekt wpadła na pomysł, by przenieść klimat wsi do dużego miasta. Nazywają to UBRANFARM i wizualizują wykonanie projektu w Krakowie! Farma miałaby znajdować się na osiedlu Podwawelskim. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →