Widzimy się na mieście – Wrocław, 24-26 maja


23 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Wrocław rozpoczął sezon letni na dobre. Stolica Dolnego Śląska tętnić będzie życiem niezależnie od tego, dokąd skierujemy swoje kroki. A dokąd je skierować? Poznajcie nasze rekomendacje.

Piątek, 24 maja

Berlin Wrocław Ekspres #8

Gdzie:  Ciało
Kto:  Bongbeck, Leon Kostner, Mistic, Dżony Dep
Bilety:  25-30 zł, zapłać przed wejściem

Kolejna edycja Berlin Wrocław Ekspres już w piątek. Na pokładzie ci, których bywalcy cyklu mieli już okazję usłyszeć i którzy wywarli na nich największe wrażenie. Z europejskiej stolicy elektroniki przyjedzie do Ciała Bongbeck wraz z Leonem Kostnerem, czyli ludzie regularnie występujący w Katerblau, Sisyphos czy Menschmeier. Obydwoje z zupełnie wykręconym podejściem do house’u i techno. Support zapewni niezawodny Mistic, a parkiet rozgrzeje wariat Dżony Dep, który ma z Berlinem wiele wspólnego.


Wrocławskie Wirowanie #2 – Music & Art Festival


Gdzie:  
Wyspa Tamka
Kto:  Aksamit, DEEP DEPOT, Filip Kutz, Kacpa, kEczuP, Kuba Korta, K POD, Lukas Hert, Markovitz Frenzel, MIÓD, N Å T, Organik, Fanatik Raev, Seb & Rodrigezz, Senthia, Sobolevsky, Trans Timmermans, Vodec
Bilety:  10-25 zł

Wrocław zawiruje od elektronicznych dźwięków w każdej stylistyce. Wyspa Tamka zaprasza na jedyny taki event. Czeka nas dwudniowe szaleństwo. Wrocławskie Wirowanie Music & Art Festival już w ten weekend.


VAYIO // Primal Reprieve

Gdzie:  D.S. Luksus
Kto:  VAYIO
Bilety:  10 zł, zapłać przed wejściem

VAYIO wyłania się z cienia i po raz pierwszy zaprezentuje swoją twórczość na żywo. Styl, który nabrał w ostatecznej formie był kształtowany przez lata. Po wielu próbach uformowania odpowiedniego składu, udało się stworzyć repertuar zgodny ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt. Brzmienie VAYIO oscyluje wokół neoklasycznej muzyki instrumentalnej inspirowanej dźwiękami klasycznymi, jak i futurystycznymi


Sobota, 25 maja

Rave Order: Randomer

Gdzie:  Ciało
Kto:  Randomer, Michał Gutkowski, CruzOe
Bilety:  20-40 zł, zapłać przed wejściem

Pochodzący z północnego Londynu Randomer jest jednym z najpłodniejszych artystów techno ostatniej dekady. Dzięki wydawnictwom w Hessle Audio, Numbers, Clone, L.I.E.S., Dekmantel i współtworzonym z Clouds Headstrong pokazał, że ma niezwykły talent do tworzenia ponadczasowej muzyki. W jego produkcjach znajdziecie połączenie tribalowych motywów, cieżkiego techno, punku i rave’owej dzikiej energii. W swoich setach natomiast, zabiera słuchacza w szalenie energetyczną podróż, w której płynnie przemieszcza się między nowoczesnym basem, techno i mniej oczywistym, ezoterycznym 4/4.


Mam To na Kasecie: Groh i Spisek Jednego, Nocny Targ Tęczowa

Gdzie:  Nocny Targ Tęczowa
Kto:  Groh, Spisek Jednego
Bilety:  bezpłatnie

Znany i lubiany stołeczny cykl Mam To Na Kasecie odwiedza po raz pierwszy Wrocław. Ze swoją kolekcją płyt przyjedzie założyciel wytwórni JuNouMiGroh, a towarzyszyć mu będzie wrocławski przyjaciel – Spisek Jednego. Dobra selekcja gwarantowana!


Niedziela, 26 maja

An Evening with Chris Botti

Gdzie:  Narodowe Forum Muzyki
Kto:  Chris Botti
Bilety:  20 zł, zapłać przed wejściem

Chris Botti jest jednym z najbardziej docenianych instrumentalistów, a wszystko przez to, że nie zamyka się jedynie w jazzie, a twórczość, którą prezentuje, wykracza daleko poza jeden gatunek. To wszystko sprawia, że jego fani rozsiani po całym świecie, zapełniają wszystkie areny koncertowe. Popularność spowodowała, że jego albumy sprzedają się w milionach egzemplarzy, a nazwisko trębacza można także zobaczyć na wielu albumach i zbiorach wraz z innymi artystami, czy także na ścieżkach do muzyki filmowej. Botti w trasie spędza 300 dni w roku. Grał z wieloma topowymi orkiestrami w największych i najlepszych salach koncertowych świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.

Wrocław rozpoczął sezon letni na dobre. Stolica Dolnego Śląska tętnić będzie życiem niezależnie od tego, dokąd skierujemy swoje kroki. A dokąd je skierować? Poznajcie nasze rekomendacje. Piątek, 24 maja Berlin Wrocław Ekspres #8 Gdzie:  Ciało Kto:  Bongbeck, Leon Kostner, Mistic, Dżony Dep Bilety:  25-30 zł, zapłać przed wejściem Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →