Widzimy się na mieście – Wrocław, 17-19 maja


17 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Stolica Dolnego Śląska zaprasza na weekend pełen wrażeń. Imprezy klubowe, koncerty… od wyboru do koloru!

Piątek, 17 maja

Revive On Boat x Terstin Bday

Gdzie:  Bulwar Xawerego Dunikowskiego
Kto:  STABY, RTMTS, Terstin
Bilety:  49-150 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Revive zaprasza na kolejną imprezę pod swoim szyldem. Tym razem… na wodzie! Za piątkową imprezę odpowiedzialni będą STABY, RTMTS i Terstin.


The Cinematic Orchestra – Wrocław


Gdzie:
  A2 – Centrum Koncertowe
Kto:  The Cinematic Orchestra, Sonar Soul
Bilety: 110-130 zł, kup bilet na Biletomat.pl

The Cinematic Orchestra wracają z nowym albumem. Jedna z najbardziej szanowanych i wpływowych brytyjskich formacji ostatnich 20 lat nadal inspiruje gwiazdy jazzu, muzyki filmowej i tanecznej elektroniki. 17 maja grupa zagra we Wrocławiu w A2 – Centrum Kongresowym. Jako support przed Jasonem Swinscoe i jego zespołem wystąpi Sonar Soul.


Bukowicz / Blokowisko / Syndrom Paryski | Wrocław


Gdzie:
  D.K. Luksus
Kto:  Bukowicz, Blokowisko, Syndrom Paryski
Bilety: 20 zł, zapłać przed wejściem

We wrocławskim Domu Kultury Luksus na fanów alternatywy czeka prawdziwa uczta. Trzy obiecujące nazwy, trzy różne brzmienia, jedna scena. Bukowicz, Blokowisko i Syndrom Paryski zapewnią udany wieczór dla miłośników gitarowego, nieżalowego grania.


Sobota, 18 maja

Richard Durand // X-Demon Wrocław

Gdzie: X-Demon Wrocław
Kto:  Richard Durand
Bilety:  20 zł, kup bilet na Biletomat.pl

Już w najbliższą sobotę we wrocławskim klubie X-Demon wystąpi legenda muzyki trance – Richard Durand. Holenderski didżej i producent miesza w swoich nagraniach i setach także elementy techno i electro, co sprawia, iż imprezy z jego udziałem to nieprzewidywalne widowiska. Od 20 lat należy do światowej czołówki, co udowadania grając w największych klubach i festiwalach.


Mikromusic, Wrocław

Gdzie: Sala Koncertowa Polskiego Radia Wrocław
Kto:  Mikromusic
Bilety:  SOLD OUT

Chyba nikogo sold out sobotniego koncertu Mikromusic we Wrocławiu. Po pierwsze zespół gra w rodzinnym mieście, a po drugie – to po prostu znakomita formacja. Szczęśliwcy, którym udało się nabyć wejściówki, mają przed sobą magiczny wieczór z fantastyczną muzyką.

Stolica Dolnego Śląska zaprasza na weekend pełen wrażeń. Imprezy klubowe, koncerty… od wyboru do koloru! Piątek, 17 maja Revive On Boat x Terstin Bday Gdzie:  Bulwar Xawerego Dunikowskiego Kto:  STABY, RTMTS, Terstin Bilety:  49-150 zł, kup bilet na Biletomat.pl Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →