Widzimy się na mieście – Wrocław, 10-12 maja


10 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Stolica Dolnego Śląska ma sporo do zaoferowania w ten weekend wszystkim mieszkańcom i gościom. Prócz imprez klubowych, we Wrocławiu rozpoczyna się sezon letnich miejscówek. Sprawdźcie, gdzie się bawić!

Piątek, 10 maja

Silberberg before: Shifted / Ciało

Gdzie:  Ciało
Kto:  Shifted, Kacpa, Szymon Piotr, Mainliner
Bilety:  20-35 zł, kup przed wejściem

Klub Ciało zaprasza na oficjalne before party pierwszej edycji Silberberg Festival! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Guy Brewer aka Shifted.

Szef oficyny Avian, znany jest ze świetnych produkcji i niebanalnego podejścia do djingu, łącząc w setach takie gatunki jak ambient, noise czy pełne breaków, współczesne techno. Prócz niego mocna, lokalna reprezentacja.


LITTLE BIG, A2, Centrum Kongresowe


Gdzie:
  A2 – Centrum Koncertowe
Kto:  LITTLE BIG, Asper
Bilety:  SOLD OUT

Znacie już LITTLE BIG – najgorętszą grupę rave’ową, która obecnie rządzi na europejskich parkietach. Dwa albumy, trzy hitowe single, dwanaście śmiesznych klipów, 300 milionów wyświetleń na YouTube. Następnym krokiem jest międzynarodowa sensacja, krok, który są gotowi podjąć.

Zespół wyprzedaje koncert za koncertem. Podobnie jest w przypadku wrocławskiego eventu. Szczęśliwcom, którzy nabyli bilety, przypominamy o evencie, by nie przegapili tego, na co wielu zacierało ręce. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne wizyty szalonej formacji w Polsce.


Otwarcie Sezonu na Tamce / Tamka

Gdzie:  Tamka
Kto:  Seb & Rodrigezz, Kacpa, Raev, DJ Ryan R, Furmaniak, Drador, Matbe, sido i inni
bilety:  10 zł, kup przed wejściem

Zrobiło się cieplej i jedno z ulubionych miejsc Wrocławian powraca do życia. W pierwszym dniu otwarcia tegorocznego sezonu Tamki będziecie mieli okazje bawić się na dwóch scenach, gdzie najlepszą imprezę zapewni solidna ekipa didżejów. Prócz tego, organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji!


Sobota, 11 maja

regime pres. Tamten / FOPA release party

Gdzie: Czuła Jest Noc
Kto:  Universo, Tamten, Fopa, Antoni Sierakowski, Julius
Bilety:  10-15 zł, kup przed wejściem

Regime brigade z dumą zapraszamna majowe release party związane z dziewiątym już wydawnictwem w katalogu ekipy pt. POLSKI DOM. Na EPce znalazło się pięć utworów, które warszawski duet producencki TAMTEN i FOPA przefiltrował przez sieć sampli nawiązujących do przerysowanej polskiej tradycji, codzienności i miejskiego folkloru; a wszystko to w house’owej stylistyce i wygodnej, domowej atmosferze.


Muzyka świata / Maya Youssef

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki
Kto:  Maya Youssef
Bilety:  45-80 zł, kup na stronie Narodowego Forum Muzyki

Maya Youssef to syryjska wirtuozka gry na qanun – tradycyjnej cytrze o siedmiu strunach. Podchodzi do gry na tym instrumencie w sposób niepowtarzalny i innowacyjny, co pozwoliło jej zyskać fanów na całym świecie. Łączy w sobie niezwykłe muzyczne talenty z wielkodusznością, ciepłem, humorem i optymizmem. Regularnie występuje w BBC.

Stolica Dolnego Śląska ma sporo do zaoferowania w ten weekend wszystkim mieszkańcom i gościom. Prócz imprez klubowych, we Wrocławiu rozpoczyna się sezon letnich miejscówek. Sprawdźcie, gdzie się bawić! Piątek, 10 maja Silberberg before: Shifted / Ciało Gdzie:  Ciało Kto:  Shifted, Kacpa, Szymon Piotr, Mainliner Bilety:  20-35 zł, kup przed wejściem Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →