Widzimy się na mieście – weekend 8 – 10 listopada, Wrocław


07 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dzieje się we Wrocławiu! Festiwale i wiele koncertów to muzyczne przysmaki, które czekają na Was w ten weekend. Sprawdźcie, co się będzie działo!

Wydarzenia w piątek, 8 listopada we Wrocławiu

XVIII Wroclaw Industrial Festival

XVIII Wroclaw Industrial Festival 08.11

Gdzie:  Sala Gotycka
Kto:  Covenant, Lustmord, Test Dept, Sex Gang Children, Negativland, Vomito Negro, Ah Cama-Sotz, Andrew Lagowski / SETI, Croatian Amor, JUDE, Damien Dubrovnik, MOON FAR AWAY, Imperial Black Unit, GEOGRAPHY OF HELL, Lussuria, TRYP, ZENIAL, Sylvgheist maëlström, KOMMANDO, m Not, ACL, Kontinent, Contemplatron, DREN Anti-Terror, Dj Blackdeath 1334, Dj Baśka, Dj Eric, Dj Nowotny, DJ Woodraf, Dj Drgs_23, Dj Maciek Frett & Vj Arek Bagiński
Bilety:  25 – 320 zł

Wrocław Industrial Festival wystartuje w ten weekend już po raz osiemnasty, jednak swój dowód tożsamości ta impreza posiada już od dawna. To wydarzenie skupiające w jednym miejscu artystów oraz fanów wszelkich gatunków muzycznych, które można określić jako industrialne. Odwiedźcie zatem w ten weekend Salę Gotycką we Wrocławiu aby odkryć nowe muzyczne rejony i przeżyć coś niepowtarzalnego!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu


Natalia Przybysz – Wrocław, trasa Jak Malować Ogień

Natalia Przybysz - Wrocław | trasa "Jak Malować Ogień"

Gdzie:  Zaklęte Rewiry
Kto:  Natalia Przybysz
Bilety:  75 – 80 zł, kup na Biletomat.pl

Natalia Przybysz ze swoim najnowszym albumem Jak Malować Ogień wystąpi we Wrocławiu już w najbliższy piątek. Jeśli lubicie charakterystyczne dla tej artystki popwo-bluesowo-soulowe brzmienia to z pewnością nie będziecie zawiedzeni tym koncertem. Jeśli z kolei szukacie u Natalii czegoś nowego, jakiejś świeżej energii – również nie będziecie zawiedzeni! Przekonajcie się w ten weekend w Zaklętych Rewirach!

Sprawdź inne koncerty pop we Wrocławiu


Grubson – Sentymentalnie Tour Poznań

GrubSon • Sentymentalnie Tour

Gdzie:  Impart
Kto:  Grubson
Bilety:  50 zł

Grubson świętuje 15-lecie działalności na scenie i 10 lat od wydania swojego debiutanckiego albumu O.R.S. Z tej okazji zaprasza Was na sentymentalną podróż muzyczną po wszystkich dotychczas wydanych płytach. Podczas koncertu we wrocławskim Imparcie usłyszycie utwory z całego przekroju kariery Grubsona w nowych, specjalnie przygotowanych na tę okazję aranżacjach. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 9 listopada we Wrocławiu

Trupa Trupa – Wrocław

trupa trupa wrocław

Gdzie:  D.K Luksus
Kto:  Trupa Trupa
Bilety:  45 zł, kup na Biletomat.pl

Trupa Trupa z nowymi koncertami i nową płytą! Już w ten weekend grupa zagra we Wrocławiu. Jeden z najpopularniejszych polskich zespołów za granią zaprezentuje w piątek w klubie D.K. Luksus utwory z albumu Of The Sun. Nie przegapcie! Dobra energia gwarantowana!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 10 listopada we Wrocławiu

Jesienna edycja festiwalu wROCK for Freedom 2019 we Wrocławiu

Jesienna edycja festiwalu wROCK for Freedom 2019 we Wrocławiu!

Gdzie:  Hala Stulecia
Kto:  Lao Che, Waglewski/Fisz/Emade, Bitamina, The Dumplings
Bilety:  60 – 120 zł

Ten weekend we Wrocławiu zakończymy w wyjątkowy sposób! W niedzielę, w Hali Stulecia odbędzie się jesienna edycja festiwalu wROCK for Freedom 2019. Zagrają same gwiazdy gitarowej (i nie tylko) sceny! Wśród nich znajdą się Lao Che, Bitamina, The Dumplings oraz w wyjątkowej formule, na jednej scenie – Waglewski, Fisz i Emade. Będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.