Widzimy się na mieście – weekend 6 – 8 grudnia, Wrocław


05 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Kolejny weekend, który spędzimy na wrocławskim mieście zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, czego tym razem nie możecie przegapić!

Wydarzenia w piątek, 6 grudnia we Wrocławiu

You’d better K-pop Party – Wrocław

You'd better K-pop Party [Wrocław]

Gdzie:  Klub Muzyczny Liverpool
Bilety:  10 – 20 zł

Weekend we Wrocławiu rozpoczniemy w Klubie Muzycznym Liverpool, gdzie zapraszamy wszystkich miłośników k-popu. Unikatowy charakter tej imprezy sprawi, że nie opuścicie parkietu. Sprawdźcie już w piątek podczas You’d better K-pop Party!

Sprawdź inne imprezy we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 7 grudnia we Wrocławiu

Bednarek – Wrocław, A2

Bednarek, 07.12.2019, A2 - Wrocław - SOLD OUT

Gdzie:  A2
Kto:  Bednarek
Bilety:  69 zł, kup na Biletomat.pl

Sobota będzie należała do Kamila Bednarka, którego fani wypełnią przestrzeń klubu A2. To będzie wyjątkowy koncert w ramach trasy Back to past, podczas której artysta zaprezentuje największe przeboje ze wszystkich lat swojej działalności na scenie.

Sprawdź inne koncerty reggae we Wrocławiu


Kind Kids x Runforrest | Wrocław

Kind Kids x Runforrest | Wrocław

Gdzie:  Surowiec
Kto:  Kind Kids, Runforrest
Bilety:  25 zł, kup przed wejściem

W ten weekend we Wrocławiu zapraszamy Was również do przestrzeni klubu Surowiec. Tam w sobotę wystąpią naprawdę wyjątkowi artyści młodego pokolenia. Kind Kids, czyli nowoczesne połączenie elektroniki z alternatywą oraz Runforrest – niesamowicie wrażliwy songwriter. Otwórzcie się na nowe i dajcie się przekonać tym młodym muzykom!

Sprawdź inne z kategorii alternatywa we Wrocławiu


Aparde LIVE & Jan Fleck – Technonica vol. 1

Aparde LIVE & Jan Fleck - Technonica vol. 1

Gdzie:  Transformator
Kto:  Aparde, Jan Fleck, Mistic, Matbe, kEczuP
Bilety:  30 zł, kup na Biletomat.pl

Zakończymy ten weekend we Wrocławiu dość mocnym, elektronicznym akcentem. W klubie Transformator Aparade oraz Jan Fleck zapewnią Wam mieszankę brzmień od eksperymentalnej elektroniki po solidne techno. Bądźcie!

Sprawdź inne z kategorii elektronika we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Kolejny weekend, który spędzimy na wrocławskim mieście zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, czego tym razem nie możecie przegapić! Wydarzenia w piątek, 6 grudnia we Wrocławiu You’d better K-pop Party – Wrocław Gdzie:  Klub Muzyczny LiverpoolBilety:  10 – 20 zł Weekend we Wrocławiu rozpoczniemy w Klubie Muzycznym Liverpool, gdzie zapraszamy wszystkich miłośników k-popu. Unikatowy charakter tej imprezy sprawi, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.