Widzimy się na mieście – weekend 4 – 6 października, Wrocław


04 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ten weekend we Wrocławiu zapowiada się hip-hopowo, symfonicznie, eksperymentalnie i przede wszystkim światowo. Sprawdźcie jakie wydarzenia Was czekają!

Wydarzenia w piątek, 4 października we Wrocławiu

Eklektik Session 2019: Home & Identity

Eklektik Session 2019

Gdzie:  Wrocław – różne lokalizacje

Bilety:  50 zł, kup na Biletomat.pl

Kto:  Erlend Apneseth Trio, Sarah Tandy Trio, Marijus Aleksa MAPS, Jay Carder, Takuya Nakamura, Berke Can Özcan, Yossi Fine & Ben Aylon

Eklektik Session to mieszanka dźwięków z całego świata. Przed Wami trzy dni festiwalu, podczas których wystąpią artyści z Japonii, Turcji, Izraela, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Oprócz tego czekają Was warsztaty artystyczne, spacer po wrocławskim Manhattanie, a kulminacją festiwalowych wydarzeń będzie wspólny koncert finałowy, podczas którego wszyscy artyści wystąpią pod szyldem Eklektik Orchestra. Zapraszamy do odkrywania nowych stron w świecie muzyki!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu


Wydarzenia w sobotę, 5 października we Wrocławiu

JIMEK Symphonixx + Goście / NFM Filharmonia Wrocławska

JIMEK Symphonixx Goście NFM Filharmonia Wrocławska 05.10

Gdzie:  Hala Stulecia

Kto:  Jimek, goście

Bilety:  99 – 189 zł

Jimek wyrusza na symfoniczny podbój Wrocławia. Już w ten weekend kompozytor i producent wystąpi z orkiestrą w Hali Stulecia. Oprócz tego na scenie wystąpią wyjątkowi goście, którzy wciąż pozostają niespodzianką. To tylko podsyca ciekawość i chęć zobaczenia tego wyjątkowego widowiska. Przyjdźcie sprawdzić, co się wydarzy!

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


Hooverphonic we Wrocławiu

Hooverphonic 5.10 | A2, Wrocław

Gdzie:  Centrum Koncertowe A2

Kto:  Hooverphonic

Bilety:  105 zł, kup na Biletomat.pl

Belgijski zespół Hooverphonic będący ikoną trip hopu przyjeżdża w ramach swojej europejskiej trasy do Polski. W ramach koncertu we Wrocławiu będzie promować swój najnowszy album Looking For Stars nagrany z nową wokalistką Luką Cruysberghs. Efekty tej współpracy już w ten weekend w Centrum Koncertowym A2!

Sprawdź inne koncerty w kategorii alternatywa we Wrocławiu


KIZO we Wrocławiu – Pegaz Tour

Kizo we Wrocławiu

Gdzie:  Akademia Club

Kto:  KIZO

Bilety:  35 – 40 zł

KIZO, choć zadebiutował krążkiem Ortalion dopiero w 2018 roku – jest już w czołówce polskiej rap sceny, a do Wrocławia przyjedzie już z kolejnym, nowym albumem – Pegaz. Premierowy koncert z tym materiałem odbędzie się w nadchodzącą sobotę w Akademia Club. Przyjdźcie sprawdzić jak KIZO radzi sobie na żywo!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Rzabka live band gra „Krystiana Escobara” / Wrocław

Rzabka live band gra Krystiana Escobara Wrocław

Gdzie:  D. K. Luksus

Kto:  Rzabka

Bilety:  25 – 35 zł

Alternatywny artysta Rzabka, łączący w swojej twórczości industrialny trap, synth-pop i ambient nie przestaje zaskakiwać. Tym razem wyruszył w trasę, podczas której swój najnowszy materiał z albumu Krystian Escobar wykona przy akompaniamencie live bandu. Wywrócona do góry nogami formuła koncertowa rapera ma zabrać widza w świat meksykańskiego słuchowiska-performansu. Zaciekawieni? Sprawdźcie już w ten weekend we wrocławskim klubie D.K. Luksus!

Sprawdź inne koncerty hip hop we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: