Widzimy się na mieście – weekend 24 – 26 stycznia, Wrocław


23 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Wrocław zaprasza na kolejny weekend pełen muzycznych wrażeń! Koncerty i najlepsze imprezy – sprawdźcie, co Was czeka tym razem!

Wydarzenia w piątek, 24 stycznia we Wrocławiu

Clan Of Xymox – Proxima, Warsaw

Clan Of Xymox // 25.01 // Proxima, Warsaw

Gdzie:  Centrum Koncertowe – A2
Kto:  CLAN OF XYMOX
Bilety:  90 – 100 zł

CLAN OF XYMOX to holenderscy reprezentanci nurtu zwanego dark wave. Zespół cieszy się w Polsce ogromną sławą za sprawą promocji w audycjach Tomasza Beksińskiego. Już w ten weekend we Wrocławiu możecie usłyszeć zespół na żywo. Fani mrocznych i cięższych brzmień nie powinni tego przegapić!

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


The HU – Wrocław

The HU / 24 I / Wrocław

Gdzie:  Pralnia
Kto:  The HU
Bilety:  99 – 120 zł

The HU to z kolei mongolski kwartet, który łączy folk i ojczystą tradycję z rockowym, rytmicznym brzmieniem. To energetyczna mieszanka, która z pewnością pobudzi Was do zabawy i naładuje pozytywnymi wibracjami na kolejny tydzień. Przekonajcie się sami!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu


Yan Cook live! Transformator

Yan Cook live! Transformator

Gdzie:  Transformator
Kto:  Yan Cook
Bilety:  35 zł, kup na Biletomat.pl

Przenosimy się do przestrzeni klubowych i zaczynamy weekendowy, taneczny spacer po Wrocławiu! W Transformatorze zagra w ten weekend Yan Cook – ukraiński DJ, który podczas swoich setów praktykuje stan półsnu i stara się wprowadzić słuchaczy w muzyczną hipnozę. Nie może Was zabraknąć!

Sprawdź inne z kategorii elektronika we Wrocławiu


Komitet Obrony Disco – Skelesys live

Komitet Obrony Disco Skelesys live

Gdzie:  Ciało
Kto:  Komitet Obrony Disco, Kacpa, Raev
Bilety:  15 – 25 zł, zapłać przed wejściem

Taneczna alternatywa czeka Was w klubie Ciało, który przejmie Komitet Obrony Disco. Pitti Schmitti, Kovvalsky i zaproszeni przez nich goście sprawią, że tej nocy porwie Was wir szalonej imprezy. Do zobaczenia!

Sprawdź inne imprezy we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Tango Rytmy

Wrocław zaprasza na kolejny weekend pełen muzycznych wrażeń! Koncerty i najlepsze imprezy – sprawdźcie, co Was czeka tym razem! Wydarzenia w piątek, 24 stycznia we Wrocławiu Clan Of Xymox – Proxima, Warsaw Gdzie:  Centrum Koncertowe – A2Kto:  CLAN OF XYMOXBilety:  90 – 100 zł CLAN OF XYMOX to holenderscy reprezentanci nurtu zwanego dark wave. Zespół cieszy się w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →