Widzimy się na mieście – weekend 22 – 24 listopada, Wrocław


21 listopada 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Przed nami festiwalowy weekend we Wrocławiu. Nie zabraknie również klubowych koncertów artystów z najwyższej półki. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Wydarzenia w piątek, 22 listopada we Wrocławiu

Wrocław Hip Hop Festival 2019

Wrocław Hip Hop Festival 2019

Gdzie:  Hala Stulecia
Kto:  Paluch, Kali, Mr. KęKę, Szpaku, Sarius, Słoń, Guzior, Jan – rapowanie, VNM, W.E.N.A., DJ Soina, Kabe
Bilety:  95 – 195 zł

Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego miłośnika hip hopu. W piątek rusza kolejna edycja Wrocław Hip hop Festiwal! W Hali Stulecia zagrają najwięksi i najpopularniejsi reprezentanci tego gatunku w Polsce: Paluch, Kali, Mr. KęKę, Szpaku, Sarius, Słoń, Guzior, Jan – rapowanie, VNM, W.E.N.A., DJ Soina, Kabe. Nie przegapcie!

Sprawdź inne z kategorii hip hop we Wrocławiu.


Kult – Pomarańczowa Trasa we Wrocławiu

Kult - Pomarańczowa Trasa 2019

Gdzie:  Hala Orbita
Kto:  Kult
Bilety:  70 – 95 zł

Kultowy Kult z Kazikiem na czele w Pomarańczowej Trasie! Zespół świętuje 35-lecie działalności. Sprawdźcie, w jakiej jest formie i bawcie się przy największych przebojach tej grupy już w piątek we Wrocławiu, w Hali Orbita.

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu.


Wydarzenia w sobotę, 23 listopada we Wrocławiu

One Love Music Festival 2019

One Love Music Festival 2019

Gdzie:  Hala Stulecia
Kto:  Chase & Status, Morcheeba Band, Dub inc, Tabu, Medial Banana, Chonabibe, Camo & Krooked, Black Sun Empire & Multiplex MC, Asian Dub Foundation, Bob One, Bas Tajpan, Rosalie., FLIRTINI
Bilety:  90 – 300 zł

Kolejny festiwal, który czeka Was w ten weekend we Wrocławiu to One Love Music Festival! Na dwóch scenach zagrają polscy i zagraniczni artyści prezentujący różnorodną stylistykę oscylującą wokół hip hopu, elektroniki i reggae, na czele z brytyjskim duetem Chase & Status. Nie przegapcie!

Sprawdź inne festiwale we Wrocławiu.


Coma – Game Over, Wrocław

coma wrocław

Gdzie:  Centrum Koncertowe A2
Kto:  Coma
Bilety:  80 – 90 zł

Po 20 latach działalności Coma żegna się z fanami i przechodzi na urlop. Koncert we Wrocławiu w ramach trasy Game Over jest jedną z ostatnich szans, aby usłyszeć kultowe przeboje tego zespołu na żywo. Nie może Was zatem zabraknąć w sobotę na tym wyjątkowym wydarzeniu w Centrum Koncertowym A2!

Sprawdź inne koncerty rock we Wrocławiu.


Wydarzenia w niedzielę, 24 listopada we Wrocławiu

Ania Dąbrowska – Wrocław

Ania Dąbrowska Trasa koncertowa Jesień 2019

Gdzie:  Teatr Muzyczny Capitol
Kto:  Ania Dąbrowska
Bilety:  99 – 149 zł

Mamy coś również dla fanów popu! W niedzielę we Wrocławiu zagra nieustannie podbijająca polski rynek muzyczny Ania Dąbrowska. Jeśli uwielbiacie takie przeboje jak W głowie czy Nieprawda, to musicie być tego wieczoru w Teatrze Muzycznym Capitol!

Sprawdź inne koncerty pop we Wrocławiu.


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

tango widzimy się na mieście

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.