Widzimy się na mieście – weekend 1 – 3 listopada, Wrocław


31 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Długi weekend w pełni, a dopełnią go jeszcze bardziej wyjątkowe muzyczne wydarzenia, które będą się odbywać we Wrocławiu. Nie możecie ich przegapić!

Wydarzenia w sobotę, 2 listopada we Wrocławiu

QUEEN Symfonicznie

Queen symfonicznie w krakowie

Gdzie:  Sala Koncertowa Radia Wrocław

Kto:  chór i orkiestra Alla Vienna

Bilety:  129 – 149 zł

Muzyka legendarnej grupy Queen przeżywa swój renesans. Okazją do spotkania się z tą twórczością na żywo, są koncerty z serii Queen Symfonicznie. Jedno z takich wydarzeń czeka Was już w ten weekend we Wrocławiu. Czego możecie się spodziewać? Największych przebojów zespołu w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna. Zapraszamy do Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Sprawdź inne koncerty we Wrocławiu


Jazz Band Młynarski-Masecki – Wrocław

Gdzie:  Narodowe Forum Muzyki

Kto:  Jazz Band Młynarski-Masecki

Bilety:  99 – 149 zł

Tym razem mamy we Wrocławiu również coś dla miłośników jazzu. W sobotę w Narodowym Forum Muzyki koncert da grupa Jazz Band Młynarski-Masecki. Artyści zagrają materiał ze swojej drugiej płyty, w wyjątkowym, powiększonym składzie orkiestrowym. Z pewnością podczas tego koncertu czekają Was wyjątkowe doznania muzyczne. Nie przegapcie!

Sprawdź inne koncerty jazz we Wrocławiu


Wydarzenia w niedzielę, 3 listopada we Wrocławiu

Bass Astral x Igo – Wrocław

Bass Astral x Igo 03.11 Wrocław

Gdzie:  Hala Stulecia

Kto:  Bass Astral x Igo

Bilety:  99 zł, kup na Biletomat.pl

Bass Astral x Igo odwiedzą w ten weekend Wrocław w ramach wyjątkowej trasy It’s Dark Tour. Czego możecie się spodziewać po tym muzycznym show? Niezwykłych efektów wizualnych i świetlnych, elektronicznych bitów na najwyższym poziomie, zwalającego z nóg wokalu Igora Walaszka, przedpremierowych utworów z nadchodzącej płyty duetu i przede wszystkim – najlepszej, tanecznej zabawy. Nie możecie tego przeoczyć!

Sprawdź inne z kategorii elektronika we Wrocławiu


Krzysztof Zalewski Solo Act – Wrocław

zalewski solo act

Gdzie:  Narodowe Forum Muzyki

Kto:  Krzysztof Zalewski

Bilety:  sold out

Na zakończenie tego obfitującego w muzyczne atrakcje weekendu we Wrocławiu mamy równie wyjątkowe wydarzenie. Krzysztof Zalewski wystąpi w Narodowym Forum Muzyki w formule solo act. O co chodzi? W skrócie – jeden człowiek na scenie, który obsługuje kilkadziesiąt instrumentów na raz. Jak z takim zadaniem poradzi sobie Krzysztof Zalewski? Przekonajcie się sami podczas dwóch koncertów w niedzielę i w poniedziałek!

Sprawdź inne koncerty pop / rock we Wrocławiu


Idę w Tango

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wydarzenia w Twoim mieście – pobierz aplikację Tango i bądź na bieżąco! Widzimy się na mieście!

Tangohttps://www.tangoapp.pl/

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty we Wrocławiu

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.