Wege hot – dogi są już do pożarcia w IKEA!


07 sierpnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Om nom nom nom….

Nawet jeśli nie planujecie w najbliższym czasie remontu, a w szufladzie zalega porządny zapas tealightów na kolejny miesiąc – i tak polecamy Wam wycieczkę do IKEA! A to dlatego, że szwedzka sieć sklepów do swojego menu włączyła wege hot dogi, które wyglądają całkiem smakowicie!

Wege hot – dogi z IKEA kuszą nie tylko wyglądem i smakiem, ale też ceną. Hot – dogi w wersji bezmięsnej są w tej samej cenie, co “klasyczne”, a to oznacza, że za jedną sztukę z dodatkami zapłacimy 2 zł.

Co znajdziecie w IKEA w hot dogu bez mięsnej parówy? Wśród składników wegetariańskiej przekąski znalazły się m.in. pieczarki, ziemniaki, jarmuż i pomidory. A to wszystko doprawione orientalnymi przyprawami i posypane marynowaną czerwoną kapustą oraz prażoną cebulką. Om nom nom nom nom….

Wege hot – dogi w polskich sklepach sieci IKEA są dostępne od 1 sierpnia i kuszą nie tylko wyglądem, ale też ceną. Hot – dogi w wersji bezmięsnej są w tej samej cenie, co te “klasyczne”, a to oznacza, że za jedną sztukę z dodatkami zapłacimy 2 zł.

No to SMACZNEGO, czy jak to mówią Szwedzi – smaklig måltid! ;)

Fot. Materiały prasowe

Om nom nom nom…. Nawet jeśli nie planujecie w najbliższym czasie remontu, a w szufladzie zalega porządny zapas tealightów na kolejny miesiąc – i tak polecamy Wam wycieczkę do IKEA! A to dlatego, że szwedzka sieć sklepów do swojego menu włączyła wege hot dogi, które wyglądają całkiem smakowicie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →