Weekend pod znakiem świetnych live actów w klubie Smolna!


06 czerwca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Tym razem w klubie na Smolnej zagoszczą Agents Of Time, Błażej Malinowski i Kuba Sojka.

Weekend rozpocznie piątkowe wydarzenie z udziałem Agents Of Time. Projekt tworzą trzej Włosi: Andrea Di Ceglie, Fedele Ladisa i Luigi Tutolo, którzy wspólnie działają od 2013 roku i już w 2014 wydali swój pierwszy pełnowymiarowy album pt. „Spread The Word”.

Potem były już, co prawda, tylko mniejsze wydawnictwa, ale za to z produkcjami, które zyskały dużą popularność. Mowa tu m.in. o takich utworach, jak „Polina”, „Lost Dreams” czy „Obsidian”, docenionych m.in. przez Tale Of Us, Johna Digweeda czy Anję Schneider. Poza włoskim trio, tej nocy w murach klubu zagra również m.in. Patrick Holland – świetny producent i DJ, znany jako Project Pablo, a także Leon, Rodrigezz, Simon Mattson i Gigi.

Z kolei w sobotę na Smolnej czeka nas noc z udziałem wyłącznie polskich artystów. Wystąpi tam ścisła czołówka lokalnych producentów i live-performerów w składzie: Błażej Malinowski, Jurek Przeździecki, Kuba Sojka i Michał Wolski. 

W ten weekend widzimy się na parkiecie na Smolnej! :D

Tym razem w klubie na Smolnej zagoszczą Agents Of Time, Błażej Malinowski i Kuba Sojka. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Weekend rozpocznie piątkowe wydarzenie z udziałem Agents […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →