We Wrocławiu powstała KAWIARENKA SNU!


26 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W sercu Wrocławia możecie udać się na drzemkę!

Jedyne takie miejsce w Polsce! „Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu” już działa we Wrocławiu. Co to takiego? Miejsce, do którego przychodzisz, aby zregenerować swoje siły i zwiększyć produktywność w 20 minut za pomocą drzemki!

Power Nap, według badań NASA, to 20-minutowa regeneracyjna drzemka pozwalająca na restart umysłu i ciała. Wzmacnia zdrowie i efektywność.

ŹRÓDŁO: kochamwroclaw.pl

Jest to innowacyjny system regeneracji oparty na integracji sensorycznej. Odpoczywa się w hamakach zrobionych z miękkich chust. W tle leci spokojna muzyka, rozproszone są kompozycje zapachów, dostępne są także odżywcze napoje, panuje półmrok. Pomysłodawczynią projektu jest Magdalena Filcek, wrocławska architekt, która zauważyła, że firmy w Polsce coraz częściej wprowadzają krótkie drzemki dla swoich pracowników. W Google także stosują ten sposób regeneracji.

Ładujemy telefony, samochody… nie zapomnijmy o sobie.

adres: VINCI POWER NAP -Kawiarenka Snu ul.Sukiennice 1/2/5 Wrocław

W sercu Wrocławia możecie udać się na drzemkę! Jedyne takie miejsce w Polsce! „Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu” już działa we Wrocławiu. Co to takiego? Miejsce, do którego przychodzisz, aby zregenerować swoje siły i zwiększyć produktywność w 20 minut za pomocą drzemki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →