Ways Fest 2020 – sprawdźcie, kto zagra na metalowym festiwalu w Białymstoku

Obserwuj nas na instagramie:

Prawdziwa gratka dla fanów mocniejszych brzmień. Już 18 kwietnia w białostockim klubie Gwint odbędzie się festiwal, podczas którego wystąpią kapele metalowe z całej Polski. Sprawdźcie line-up.

Ways Fest to wydarzenie, podczas którego na jednej scenie wystąpią zespoły metalowe z całej Polski. Poznajcie tegoroczne gwiazdy festiwalu:

Scylla na Ways Fest 2020

Twórczość zespołu Scylla to połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, czego efektem jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni.

Scylla – Revelation

Burn The Witch na Ways Fest 2020

Zespół Burn The Witch został założony w 2008 roku i z czasem stał się jednym z czołowych metalcorowych bandów w Polsce. Duża liczba rozegranych na przestrzeni lat koncertów świadczy o sporej popularności, a wśród kapel z którymi mieli okazję dzielić scenę, wymienić można takie gwiazdy jak; While She Sleeps, Of Mice & Men, Betraying The Martyrs czy My Autumn.

Burn The Witch – We Are Alive

With All Your Strength na Ways Fest 2020

Progcore’owe zespół z Białegostoku, założony na początku 2007 roku. Zespołowi od zawsze towarzyszy duży przekrój inspiracji: August Burns Red, Veil of Maya, Fit For A King, Pomegranate Tiger czy Mgła. Dlatego też ciężko jednoznacznie określić nurt muzyczny, w którym się poruszają.

With All Your Strength – Dreams

Pale Path na Ways Fest 2020

Pale Path to zespół, który oficjalnie powstał we wrześniu 2019 roku. Serwuje dawkę energetycznych, ciężkich brzmień, które porywają melodią. Zespół wydał singiel ENEMY razem z mrocznym klipem, który zdobył nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy teledysk w kategorii „Ciężkie przeminie”. Singiel promuje debiutanckie EP zatytułowane PRIMAL.

Pale Path – ENEMY

My Heart In Atrophy na Ways Fest 2020

Świeża kapela z Warszawy grająca deathcore. Formacja w ciekawy sposób urozmaica charakterystyczną dla gatunku brutalność melodyjnymi motywami, które zapadają w pamięć. Kapela od drugiej połowy 2019 roku aktywnie działa na scenie corowej. Swoim brzmieniem przyciągną fanów takich kapel jak: Carnifex, Thy Art is Murder czy Chelsea Grin.

My Heart In Atrophy – Dark Slumber

Phecda na Ways Fest 2020

Warszawski projekt djentowy z elementami deathcore’u. Idealna mieszanka dla fanów takich kapel, jak Meshuggah, Bermuda, Volumes czy After the Burial. Mocna dawka headbangingu gwarantowana.

Phecda – Scythe

The Materia na Ways Fest 2020

Zespół The Materia powstał w 2007 roku z inicjatywy dwóch braci Michała i Tadeusza Piesaków. Muzycy mieli okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak Metallica, Slayer, Megadeath, Anthrax Dog Eat Dog, Hunter, Decapitated czy Frontside.

The Materia – B17

Ways Fest 2020 – bilety

Wszystkie te zespoły wystąpią na jednej scenie już 18 kwietnia w białostockim klubie Gwint. Bilety na Ways Fest 2020 znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Prawdziwa gratka dla fanów mocniejszych brzmień. Już 18 kwietnia w białostockim klubie Gwint odbędzie się festiwal, podczas którego wystąpią kapele metalowe z całej Polski. Sprawdźcie line-up. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →