Warszawska kawiarnia będzie serwować kawę z KOBIECYM MLEKIEM? Podobno wzmacnia odporność…


06 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nowa pozycja w menu stołecznej knajpki wywołała wyjątkowe poruszenie wśród internautów. ;)

Można powiedzieć, że jako pierwsi w Polsce dobrali się do piersi. ;) Oczywiście metaforycznie, choć koncepcja podawania kawy z kobiecym mlekiem wywołała w sieci dosłowny zalew komentarzy.

Niektórzy ucieszyli się, że do stolicy zawitał nowy produkt z kategorii #superfoods, inni z niedowierzaniem zostawiali dość niesmaczne komentarze w stylu jak wyciskane na miejscu to idę. Oczywiście poranna kawka z dodatkiem mleka z kobiecej piersi wzbudziła szczególne zainteresowanie u samców z gatunku homo sapiens. ;)

O dziwo okazuje się, że pomysł na kawę z ludzkim mlekiem nie jest wyssanym (sic!) z palca zabiegiem marketingowym w celu zdobycia lajków. Breast milk cappuccino spróbował nawet sam Gordon Ramsay!

Kto ma ochotę spróbować tego jakże kontrowersyjnego napoju? Breast milk cappuccino będzie można wypić w kawiarni Żona Krawca od 8 listopada.

Nowa pozycja w menu stołecznej knajpki wywołała wyjątkowe poruszenie wśród internautów. ;) Można powiedzieć, że jako pierwsi w Polsce dobrali się do piersi. ;) Oczywiście metaforycznie, choć koncepcja podawania kawy z kobiecym mlekiem wywołała w sieci dosłowny zalew komentarzy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →