Warsaw Calling! Paul Kalkbrenner zagra w warszawskim Instytucie!


20 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Legenda muzyki elektronicznej zawita do Polski!

Najpierw występ w plenerze na terenie industrialnego Instytutu Energetyki, a później oficjalne afterparty – tak zapowiada się wizyta Paula Kalkbrennera w Polsce, który 25 sierpnia odwiedzi nas, by zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty.

“Parts of Life” wychodzi na światło dzienne dekadę po okrytym podwójną platyną “Berlin Calling”. Czas nie jest przypadkowy – album podsumowuje ostatnie dziesięć lat w życiorysie Paula, które upłynęły na szczytach zestawień muzycznych i pod znakiem nieprzerwanie rosnącej rzeszy fanów. Nowy album legendy muzyki elektronicznej jest niezwykle osobisty, a każdy numer nosi tytuł pliku roboczego użytego przy produkcji materiału. Uwagę zwraca też niebanalna okładka płyty z martwą naturą narysowaną przez… wujka Kalkbrennera!

O tym, że polska publika świetnie bawi się przy Kalkbrennerze świadczył jego występ na Open’er Festival 2016. I oczywiście, jeśli lubicie klimat berlińskich imprez – koniecznie musicie tam być! :)

Legenda muzyki elektronicznej zawita do Polski! Najpierw występ w plenerze na terenie industrialnego Instytutu Energetyki, a później oficjalne afterparty – tak zapowiada się wizyta Paula Kalkbrennera w Polsce, który 25 sierpnia odwiedzi nas, by zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →