Warsaw Calling! Paul Kalkbrenner zagra w warszawskim Instytucie!

Ania Hofman
20 kwietnia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Legenda muzyki elektronicznej zawita do Polski!

Najpierw występ w plenerze na terenie industrialnego Instytutu Energetyki, a później oficjalne afterparty – tak zapowiada się wizyta Paula Kalkbrennera w Polsce, który 25 sierpnia odwiedzi nas, by zaprezentować materiał ze swojej najnowszej płyty.

„Parts of Life” wychodzi na światło dzienne dekadę po okrytym podwójną platyną „Berlin Calling”. Czas nie jest przypadkowy – album podsumowuje ostatnie dziesięć lat w życiorysie Paula, które upłynęły na szczytach zestawień muzycznych i pod znakiem nieprzerwanie rosnącej rzeszy fanów. Nowy album legendy muzyki elektronicznej jest niezwykle osobisty, a każdy numer nosi tytuł pliku roboczego użytego przy produkcji materiału. Uwagę zwraca też niebanalna okładka płyty z martwą naturą narysowaną przez… wujka Kalkbrennera!

O tym, że polska publika świetnie bawi się przy Kalkbrennerze świadczył jego występ na Open’er Festival 2016. I oczywiście, jeśli lubicie klimat berlińskich imprez – koniecznie musicie tam być! :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.