W tych ubraniach od LEVIS’A odkryjecie nową Planetę!


06 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Kolekcja dla nerdów!

Kolekcja nazwana Rocket City jako hołd dla Marshall Space Flight Center ASA w Huntsville, kolekcja kładzie nacisk na całą gamę stylów w stylu lat pięćdziesiątych, które czerpią bezpośrednią inspirację z przypadkowego wyglądu nastolatków w tamtych czasach. Lata 50 to pokolenie myślicieli, astronautów i naukowców, które ożywiają energię Levi’s Vintage Clothing SS19.

Zgodnie z oczekiwaniami kolekcja jest pełna denimu. Kolory zachowane są w stylistyce vintage. Na ubraniach znajdziemy retro printy, plany kosmosu, znaki zodiaku. Loobook to przemyślana koncepcja inspirowana wyścigiem kosmicznym między ZSRR a USA. Kolekcja dostępna jest już na stronie marki!

Kolekcja dla nerdów! Kolekcja nazwana Rocket City jako hołd dla Marshall Space Flight Center ASA w Huntsville, kolekcja kładzie nacisk na całą gamę stylów w stylu lat pięćdziesiątych, które czerpią bezpośrednią inspirację z przypadkowego wyglądu nastolatków w tamtych czasach. Lata 50 to pokolenie myślicieli, astronautów i naukowców, które ożywiają energię Levi’s Vintage Clothing SS19. Zobacz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →